Neler Yeni

Monitöre görüntü gelmeme sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ramazan karataş
Bir hafta öncesine kadar sorun yoktu
Monitöre görüntü gelmiyor RAM i çıkarıp taktım silgiyle silip tozunuda aldım kasa açılıyor ama görüntü gelmiyor PC biraz eski (bios pilinide çıkarıp taktım )

Not : power tuşuna basın ca hiç bir şey olmuyor

Son düzenleme:
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
raşit akşit
bende de aynı sorun vardı . çözümüm oalraqk pc yı ilk normal güç tuşuna basıp açıyorum ekrana görüntü gelmiyor ama fan sesi geliyor sonra 5 dk bekleyip resat tuşuna basınca açılıyor sende deneyebilirsin .
NOT: sorun pc ye ekran kartı takınca oldu . güç kaynağı yeniledim ama hayla aynı sorun devam ediyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ramazan karataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende de aynı sorun vardı . çözümüm oalraqk PC yı ilk normal güç tuşuna basıp açıyorum ekrana görüntü gelmiyor ama fan sesi geliyor sonra 5 dk bekleyip resat tuşuna basınca açılıyor sende deneyebilirsin .
NOT: sorun PC ye ekran kartı takınca oldu . güç kaynağı yeniledim ama hayla aynı sorun devam ediyor.
Reset tuşu yok ayrıca kapatmak için tekrar power tuşuna basın ca hiç bişey olmuyor

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
raşit akşit
nasıl resat tuşu yok ? leptopmu ?

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Monitöre görüntü gelmiyor RAM i çıkarıp taktım silgiyle silip tozunuda aldım kasa açılıyor ama görüntü gelmiyor PC biraz eski (bios pilinide çıkarıp taktım )

Monitörün normal çaliştiğindan emin misin Televizyona bağlayarak kontrol edebilirsin. Eminsen kablolari ekran karti ve ram i bir kontrol et yuvasina tam oturmuş mu diye.

Solotov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Solotov Bourne
Sevgili dostum Bence sorunun temel sebeplerinden biri ekran kartı bir diğeri ise monitor ve ekran kartına giden kablo oda değilse monitörden psuya giden kablo

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ramazan karataş

Beyler 12 v girsinde kablo yok

Ekler

• IMG_20201106_162357.jpg
    IMG_20201106_162357.jpg
    2.6 MB · Hit: 33
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,294
Üyeler