Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitöre görüntü gelmiyor

Mert N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
Kullandığım bilgisayarda herhangi bir görüntü alamıyorum. Vga to hdmi ile birlikte pc ye bağlıyorum ama dvi ile bile denediğim halde herhangi bir sonuç alamadım. Ram silme den bütün yollara kadar denedim olmadı. Bu sorun önceden de oluyordu ama bilgisayarı yeniden başlattığımda sorun çözülüyordu. Bugün sabah denediğimde herhangi bir sonuç alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Görkem Tezer
Kullandığım bilgisayarda herhangi bir görüntü alamıyorum. Vga to hdmi ile birlikte pc ye bağlıyorum ama dvi ile bile denediğim halde herhangi bir sonuç alamadım. Ram silme den bütün yollara kadar denedim olmadı. Bu sorun önceden de oluyordu ama bilgisayarı yeniden başlattığımda sorun çözülüyordu. Bugün sabah denediğimde herhangi bir sonuç alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum
dönüştürücüde sorun olabilir mi kontrol et ayrıca bios pilini 5-10dk dinlendirip geri takabilirsin zamanında bende işe yaramıştı

Mert N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dönüştürücüde sorun olabilir mi kontrol et ayrıca bios pilini 5-10dk dinlendirip geri takabilirsin zamanında bende işe yaramıştı
Üstte yazmıştım dvi bağlantısı ile de denedim onda da sıkıntı oldu. Bios pilini ekran kartını ramleri çıkartıp 15 20 dk bile bekledim herhangi bir düzelme olmadı malesef.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,318
Üyeler
151,044
Son üye
seymafly
Top Bottom