Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitörü değişime yolladım ama aklıma kargosu takıldı

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar merhaba aoc 27g2u monitörü ölü pixel olduğu için ve pivot sisteminin içinde boşta bir plastik ve vida olduğu için yolladım ama kargo yola çıktı diye bir ibare gelmedi bana bunu takmamin sebebi de kargoyu alan adam imza attırdı klâsik şekilde ama ürünün üstüne gideceği yerin adresini yapıştırmadi ve kutuyu müşterilerin olduğu tarafta bıraktı arkaya götürmedi bir sıkıntı olur mu bu arada kargoya dün 4.30 4.45 civari teslim ettim
Birde dalga geçer gibi sigorta olmaz diyor arka arkaya aga sen onun üstünde sıçramazsan firlatmazsan hiçbir şey olmaz bir dahaki kargo götürdüğümde ters yaparsa sorun çıkarcan ztn adama ters ters cevap veriyor ben nazikce konuştukça neyse arkadaşlar çok vaktinizi almıyım okurken

WhoCares

80+ Silver
hangi kargo şirketi ve senin elinde teslim ettiğine dair belge varmı bazı kargo şirketlerinde sigortalı ödeme yok alıcı ödemeli göderirsen karşı tarafta kabul ederse öyle sigortalı gönderiliyor ve extra bir ücreti var normal kargo taşıma fiyatinin üstüne ekliyorlar 5000 TL'ye kadar olan ürünleri sigorta yapiyor bazi firmalar

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hangi kargo şirketi ve senin elinde teslim ettiğine dair belge varmı bazı kargo şirketlerinde sigortalı ödeme yok alıcı ödemeli göderirsen karşı tarafta kabul ederse öyle sigortalı gönderiliyor ve extra bir ücreti var normal kargo taşıma fiyatinin üstüne ekliyorlar 5000 TL'ye kadar olan ürünleri sigorta yapiyor bazi firmalar
Belge var yurt içi kargo kod ile gönderdim itopya bana kod verdi

Can...

80+ Platinum
Hocam sigorta beni bağlamaz ki ben ürünümü fotoğraf çektim sorunsuz olduğunu onlar üstüne çıkıp kırıp ta kusura bakmayın sigortasız gittiği için bişey yapamayız derse mahmekede görüşürüz. Derim bende bu sigorta işinin de biseyini çıkarmasınlar yani

WhoCares

80+ Silver
Hocam sigorta beni bağlamaz ki ben ürünümü fotoğraf çektim sorunsuz olduğunu onlar üstüne çıkıp kırıp ta kusura bakmayın sigortasız gittiği için bişey yapamayız derse mahmekede görüşürüz. Derim bende bu sigorta işinin de biseyini çıkarmasınlar yani
yok bro sen zaten kurumsal firmaya gönderiyorsun o zaten sigortalı olarak gidiyor benim dediğim bireysel gönderileri kapsıyor

Can...

80+ Platinum
yok bro sen zaten kurumsal firmaya gönderiyorsun o zaten sigortalı olarak gidiyor benim dediğim bireysel gönderileri kapsıyor
Kod ile gönderim yaptığım için sorun olmaz o halde

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
Belge var yurt içi kargo kod ile gönderdim itopya bana kod verdi
Yurtiçi kargoya her ne kadar korunaklı kargo da versen yetersiz görüldü diye belge çıkartıp eline sıkıştırıyorlar. her türlü kendileri haklı çıkacak olası bir durumda. sağ salim gitmesini umut etmekten başka çare yok.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Adem
Kod ile gönderim yaptığım için sorun olmaz o halde
fazla iade yapmadım fakat iade yaparken ürüne başka bir şey olduğunda ne oluyor bilmiyorum ama tahminimce sizi koruyacakları bir sistemleri vardır aldığınız yerin.

melihv48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Melih Özcan
Yurtiçi kargoya her ne kadar korunaklı kargo da versen yetersiz görüldü diye belge çıkartıp eline sıkıştırıyorlar. her türlü kendileri haklı çıkacak olası bir durumda. sağ salim gitmesini umut etmekten başka çare yok.
Benim kargoyada öyle yapıştırmıştı. Dedim ne alaka ben sana sağlam verdim eğer bunun kutusuna zarar gelsin sizden bilirim kameranızı açtırıp baktırırım deyince bişey dememişti :D

Can...

80+ Platinum
Benim kargoyada öyle yapıştırmıştı. Dedim ne alaka ben sana sağlam verdim eğer bunun kutusuna zarar gelsin sizden bilirim kameranızı açtırıp baktırırım deyince bişey dememişti :D
Kendi paşa gönlü bilir beyefendinin artık ne kadar beyefendi denirse ordaki ne inşallah bir sıkıntı çıkmaz ama çıkarsa sıkıntı ben olurum ben sapa sağlam. Gönderdim

Top Bottom