Neler Yeni

Yardım Monitörümde kırmızılık

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,840
İsim
Mehmet
Evet ss ips
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hdmi değiştirip deneyeceğim DP kablosu yok suan
Kanka benim yeni sipariş ettiğim model, sen ss ips diyince dikkat ettim şu an bi panik oldum 😅 Çabuk halledelim bu işi ksndımeskms
Hdmi - hdmi değişmeyi deneyebilirsin
Monitörün 2 farklı hdmi portu var, diğerini deneyebilirsin
Bağlı olan bilgisayarın grafik kartının sürücüsünü sıfırlamayı deneyebilirsin
Monitörü fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yakup Emre Aldemir
Eğer monitöre bakış açını değiştirdiğinde ekrandaki parlaklık kayboluyor veya yer değiştiriyorsa İPS Glow denilen etkiden kaynaklanıyor. Mühim bir şey değil normaldir. Eğer herhangi bir değişiklik olmuyor ise ışık sızmasıdır. İade edebilirsin. Fakat İPS ekranlarda ışık sızması kesindir. Yalnızca miktarı değişir. Tekrar almadan göz önünde bulundur.
Kankam parlaklık değil ki ortada kırmızı lekeler var monitörde resimde ki gibi ondan sebep iade alır mı itopya emin değilim

Kanka benim yeni sipariş ettiğim model, sen ss ips diyince dikkat ettim şu an bi panik oldum 😅 Çabuk halledelim bu işi ksndımeskms
Hdmi - hdmi değişmeyi deneyebilirsin
Monitörün 2 farklı hdmi portu var, diğerini deneyebilirsin
Bağlı olan bilgisayarın grafik kartının sürücüsünü sıfırlamayı deneyebilirsin
Monitörü fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsin
Kanka elimde kasa laptop yok şuan ayrıca monitörün sadece güç kablosunu bağladığım da ekranda kırmızılık var görüntü gelmeden de gözüküyor

Ybeyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yusuf Beyaz
Kankam parlaklık değil ki ortada kırmızı lekeler var monitörde resimde ki gibi ondan sebep iade alır mı itopya emin değilim

Kanka elimde kasa laptop yok şuan ayrıca monitörün sadece güç kablosunu bağladığım da ekranda kırmızılık var görüntü gelmeden de gözüküyor
Alır. İade et. Sıkıntı olmaz.

Ybeyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yusuf Beyaz
Umarım öyle olur dönüş yaparlar inşallah çok can sıkıcı durum
Alırlar da hadi olur da almazlarsa THH başvur. Sonuçlanana kadar da gönül rahatlığıyla kullan. Bir iki ay da kullanmış olsan almak zorunda kalırlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yakup Emre Aldemir
Alırlar da hadi olur da almazlarsa THH başvur. Sonuçlanana kadar da gönül rahatlığıyla kullan. Bir iki ay da kullanmış olsan almak zorunda kalırlar.
Çok teşekkür ederim mail geldikten sonra bakacağım artık duruma olmazsa arayacağım olumlu dönüş olmazsa thhye başvuracağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yakup Emre Aldemir
Monitörü pc olmadığı için tivibuya bağladım normal renkte bir problem yok ama siyah alana geçince kırmızılık gösteriyor yine

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,059
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom