Neler Yeni

GÜNCELLENDİ- Monitörümün paneli bozuldu

Ne yapmalı?

• Yenisini al

Oylar: 21 80.8%
  • Yaptır

Oylar: 2 7.7%
  • Bane

Oylar: 3 11.5%

• Oy kullanan toplam üye
    26

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Geçmiş olsun panel fiyatları 0 monitör fıyatlarına deng geliyor takılan panelin kalitesi ise muamma panel fiyatını öğrenin aynı fiyata veya bir tık üstüne güzel monitör bulabiliyorsanız hiç tamir işine bulaşmayın.
Hocam dediğim gibi mesajları okursanız beni anlarsınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçmiş olsun hocam şuan ki ortalama fiyatının 3/4 fiyatına yaptırırsın gibi duruyor. Genelde parayı verdiğin ekran kalitesi olduğu için ucuza zor yaptırırsın.
Haklısınız hocam :( teşekkür ederim

12k etmez o son fiyatlar yanıltıcı oluyor.
2k monitörler o fiyatta senin monitör 2.elde 5k
Bilemiyorum hocam orada öyle yazıyor, 12k yı hak eden bi cihaz değil zaten max ederi 6k

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sinan
Bir teknik servis olarak söylüyorum tavsiye niteliğinde ekran genel olarak pahalı bir ürün ,mönitör ün yarı parasını hatta yarı parasında geçebilir.Takılacak panel deki değerler özellikler değişebilir bu da oyun oynuyorsanız sıkıntı olabiliyor.Asus,msi gibi markaların monitörlerini tercih edin servis noktasında daha ulaşılabilir.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
Teşekkür ederim ilginiz için şahsen rampage casper monster gibi markaları ücretsiz verseler almam dediğiniz gibi acayip uğraştırıyorlar ve ürünleride iyi değil

Hocam ucuz bi fiyat verirlerse öyle olmaz, incehesapta en son 12k fiyatla satılmış bu monitör

Monitörünüz full hd galiba. Full hd monitör 5500 TL gibi bir fiyat verirler yada 4500. Sıfır monitörlerin fiyatlarıda aynı 4500-5500 arasıdır

Fantastiktürk

80+ Bronze
Aynı kalitede panel takmazlar. Fabrika çıkışı panel sonradan takılan servis değişim panelleri hep farkli oluyor. O kadar para verirsin yaptırırsın berbat bir görüntü kaliteside alırsan şaşırma. Senin yaptığın iş çok saçma git o paraya adam akıllı sıfır taksitle bir monitör al keyfine bak.
Hocam emin misiniz? Nereden duydunuz bunu? Aynı paneli takıyorlar diye biliyorum ben.
Teşekkür ederim ilginiz için şahsen rampage casper monster gibi markaları ücretsiz verseler almam dediğiniz gibi acayip uğraştırıyorlar ve ürünleride iyi değil

Hocam ucuz bi fiyat verirlerse öyle olmaz, incehesapta en son 12k fiyatla satılmış bu monitör
Hocam dediğim gibi mesajları okursanız beni anlarsınız

Haklısınız hocam :( teşekkür ederim

Bilemiyorum hocam orada öyle yazıyor, 12k yı hak eden bi cihaz değil zaten max ederi 6k
Hocam 4.5k'ya 24G2SP varken G24F-2 de anca 4-4.5k. Stokta olmadığı için o kadar pahalı gözüküyor.

3K'ya okeyim demissin ama bence 3K+ isterlerse elindekini parça niyetine sat. 4.5K'ya Amazon'dan 24G2SP alırsın 6 ay vade farksız. Arada biraz fark var ama hem taksit yaptırabilirsin böylece hem de sıfır + daha iyi + garantili monitörün olur.

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Hocam emin misiniz? Nereden duydunuz bunu? Aynı paneli takıyorlar diye biliyorum ben.

Hocam 4.5k'ya 24G2SP varken G24F-2 de anca 4-4.5k. Stokta olmadığı için o kadar pahalı gözüküyor.

3K'ya okeyim demissin ama bence 3K+ isterlerse elindekini parça niyetine sat. 4.5K'ya Amazon'dan 24G2SP alırsın 6 ay vade farksız. Arada biraz fark var ama hem taksit yaptırabilirsin böylece hem de sıfır + daha iyi + garantili monitörün olur.
Hocam parça niyetine alıcak var mı ki nereye satacağım, millet kırık diyip almıyor bende biliyorum içindeki parçaların para ettiğini ama karşı taraf para vermemek için elinden geleni yapıyor yani ayak üstü bizi şey yapmaya çalışıyorlar

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Beyler anlık böyle bi mail aldım
IMG_6727.png

350 dolar + kdv 😅

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Mahir
Firmanın panel değişmek istememesini anlarım. O zaman bari aynı ürün için %10-20 indirim kodu verseler batmazlar.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
Anlık kurla + kargoyla 16 bine felan denk geliyor ama sıfırı bu kadar etmiyor çok ilginç

Sıfırı daha ucuz

Tecrübe konuşuyor. ben sana demiştim :D tamir ile ugraşıp hem vakit kaybedersin hemde daha fazla para ödersin. Yeni sıfır model bir şey almak seni hem zaman hemde para olarak karlı çıkarır.

palodayı

80+ Silver
Anlık kurla + kargoyla 16 bine felan denk geliyor ama sıfırı bu kadar etmiyor çok ilginç

Sıfırı daha ucuz
o paraya 4k monıtor alınır o ne oyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Master yi
Hocam öncelikle geçmiş olsun sonra da bugün ince hesap da gaming gecesi bı bak istersen takip et belki hoşuna gidicek bir monitör güzel indirime girebilir

Top Bottom