Neler Yeni

Yardım Monitörün altında çıkan siyah çizgi

Armi3067

80+ Bronze
Diyemezler hocam yatay çizgi garanti dahilinde fakat dediğim gibi panel değişirler veya cihaz yada cihaz değişimi yaptık deyip panel ve seri no değişir 3 farklı garanti şekli var benden demesi tv sektöründe böyle yani oda aynı sektör ekran sektörü monitör sektörü.

GirayHan

80+ Gold
Selam arkadaşlar , bugün maç izlerken fark ettim monitörün alt kısmında sağdan en sola kadar bir siyah çizgi var ince , daha önce varmıydı bilmiyorum ama bazı renklerde çıkıyor ve monitörü aldığım zaman böyle bir şey yoktu eminim , bi anda oluştu. Ayrıca monitöre darbe vs gelmedi , acaba ekran kartı ilemi alakalı monitör mü yoksa monitör kablosu mu? Displayport ile bağlıyım ama biraz sıkıntılı kablo sizce kablo ile alakalı mıdır? Monitörün garantisi devam ediyor bu arada.

Monitör markası : Asus VG249Q1A
led aydınlatma sorunu var gibi görünüyor. panel arızası olabilir. ikinci olarak ekran kartı ile üçüncü olarak dp kablo ile alakalı da olabilir. monitörü farklı bir sistemde deneyin.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
led aydınlatma sorunu var gibi görünüyor. panel arızası olabilir. ikinci olarak ekran kartı ile üçüncü olarak dp kablo ile alakalı da olabilir. monitörü farklı bir sistemde deneyin.
Farklı bir sistem ile deneme şansım maalesef ki yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,650
Üyeler
140,681
Son üye
TuğçeCoban
Top Bottom