Neler Yeni

MONİTOR BİR ANDA KARARDI NE YAPMAM LAZIM

pilav

80+ Bronze
video izliyordum başka hiç bir şey yapmıyordum bir anda ekran karardı donakaldım neden oldu ne yapmam lazım bilmiyorum lütfen fikri olan biri yardımcı olsun tamamen gitmemiş olsun lütfen
Mesaj otomatik birleştirildi:

video izliyordum başka hiç bir şey yapmıyordum bir anda ekran karardı donakaldım neden oldu ne yapmam lazım bilmiyorum lütfen fikri olan biri yardımcı olsun tamamen gitmemiş olsun lütfen
renkler gidip geliyor kabloları tak çıkar yaptığım 1-2 saniyelik ana ekranı görebiliyorum ama sonra yine böyle oluyor

Ekler

• IMG_0632.jpg
    IMG_0632.jpg
    936.2 KB · Hit: 22

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,321
İsim
Mehmet Aslan
aldığın yere geri gönder napıcan başka.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,321
İsim
Mehmet Aslan

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Ad
Bence bozulmuş

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
ahmet ali özmert

renkler gidip geliyor kabloları tak çıkar yaptığım 1-2 saniyelik ana ekranı görebiliyorum ama sonra yine böyle oluyor
samsung monitörümde başıma geldi ekran yanması geçmiş olsun garantisi varsa garantiye gönder ekran değişimi yapıyorlar garantisi yoksa gg yeni ekran alman gerekiyor

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
ahmet ali özmert
bitti

gerçekten mi
kabloyu çıkardığında ekran geliyor bir süre sonra buğulanıp tekrardan gidiyor değil mi monitördeki renkler de ekrandaki renkler ile aynı

pilav

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kabloyu çıkardığında ekran geliyor bir süre sonra buğulanıp tekrardan gidiyor değil mi monitördeki renkler de ekrandaki renkler ile aynı
evet kabloları çıkartıyorum taktığımda 2 saniyeliğine başlangıcı görüyorum sonra başlangıc wallpaperı renginde kararıyor

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
ahmet ali özmert
evet kabloları çıkartıyorum taktığımda 2 saniyeliğine başlangıcı görüyorum sonra başlangıc wallpaperı renginde kararıyor
hdmi mı dp mi kullanıyorsun?

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
ahmet ali özmert
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular