Neler Yeni

Yardım Monitor g-sync ayarlari

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
Arkadaslar lenovo legion r25-30 serisi bi monitor aldim. Ayarlarda Nvidia g-sync i goremedim. Yaptigim arastirmalara gore oldugu soyleniyor acaba freesync premium outo yapinca g-sync e mi geciyor???

Ekler

• IMG_3249.jpeg
    IMG_3249.jpeg
    2.5 MB · Hit: 39
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
gysnc compatible vardir monitorden freesync ac yani auto yap nvidia denetim masasindan da gsync aktif edeceksin

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gysnc compatible vardir monitorden freesync ac yani auto yap nvidia denetim masasindan da gsync aktif edeceksin
Kanka benim asil problemim, tespitlerime gore 2.1 hdmi kullanmam. Dp kullanmam gerekiyor heralde

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
F.M.

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
Hdmi 2.1 ile açılabiliyor diye biliyorum
Vallahi hocam cok arastirma yaptim. Cogu yerde dp port ile alinabilecegi yazilmis. Gayet kaliteli bi markadan 2.1 hdmi kablo aldim ve hem leptopum, hem de monitorum 2.1 girişe sahipken aldigim kablo ile g synci aktif edemedim. Ayarlarda g sync i gostermiyor. Yaptigim arastirmaya gore şu ürüne ulastim ve farkettim ki herkes bu problemi bu kabloyla cozmus. Tabi bunun icin leptopun typc c girisinin thunderbolt destegine sahip olmasi gerektigini okudum ( yanlis varsa duzeltsinler) ve bendeki type c 4.0 oldugundan dolayi kusku etmeden siparis ettim. Tahminen bu urun benim isimi cozucek. Anlatiyorum ki derdi olan varsa ogrensin.
Paugge USB C to Displayport Kablo - DP 1.4, Thunderbolt 4, Thunderbolt 3, HDR, 8K 60Hz, 4K 144Hz, 4K 120Hz, 4K 60Hz, 2K 240Hz, Full HD 240Hz, Örgülü, 2 Metre (CDP14B-PRO)

Gif Man

80+ Gold
Kanka benim asil problemim, tespitlerime gore 2.1 hdmi kullanmam. Dp kullanmam gerekiyor heralde
HDMI Üzerinden Sadece Free Sync Alırsın Hocam .

DP Üzerinde Hem Free Sync , Hem G-Sync Alırsın .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vallahi hocam cok arastirma yaptim. Cogu yerde dp port ile alinabilecegi yazilmis. Gayet kaliteli bi markadan 2.1 hdmi kablo aldim ve hem leptopum, hem de monitorum 2.1 girişe sahipken aldigim kablo ile g synci aktif edemedim. Ayarlarda g sync i gostermiyor. Yaptigim arastirmaya gore şu ürüne ulastim ve farkettim ki herkes bu problemi bu kabloyla cozmus. Tabi bunun icin leptopun typc c girisinin thunderbolt destegine sahip olmasi gerektigini okudum ( yanlis varsa duzeltsinler) ve bendeki type c 4.0 oldugundan dolayi kusku etmeden siparis ettim. Tahminen bu urun benim isimi cozucek. Anlatiyorum ki derdi olan varsa ogrensin.
Paugge USB C to Displayport Kablo - DP 1.4, Thunderbolt 4, Thunderbolt 3, HDR, 8K 60Hz, 4K 144Hz, 4K 120Hz, 4K 60Hz, 2K 240Hz, Full HD 240Hz, Örgülü, 2 Metre (CDP14B-PRO)
Laptop İle Kullanacaksan Güzel Kablo .

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
HDMI Üzerinden Sadece Free Sync Alırsın Hocam .

DP Üzerinde Hem Free Sync , Hem G-Sync Alırsın .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop İle Kullanacaksan Güzel Kablo .
Valla kanka umarim g sync ve hz sini tam
Performans alirim, yoksa kablo uzer beni. Leptopun destekledigini soyledi firma ama yine de gelmeden bisey diyemicem

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
F.M.
P
Paugge 1.4 dp kullanıyorum gercekten cok kaliteli kablo oneririm onu alın

Top Bottom