Neler Yeni

Öneri Monitör önerisi verir misiniz

Zekkum

80+
ips ile va panelimi karşılaştırıyorsun Technopat forumdada böyle konu acarmısın bu monitör alınır mı diye nasıl linç yiyeceğini merak ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Va panel ile IPS renk tartışması yapan adamın bir bilgisi yoktur seninle tartışmayacağım iyi günler.

Eren ufak kardeşlerimizden birisin anlıyorum. Bak büyüdükçe daha çok deneyim ve bilgin olacaktır.

Şuan yaşıtlarınla sosyal medya gibi Forum sitelerini kullanıp sadece burada 2,439 mesajın bulunuyor.

Benim Forumu kullanma amacım insanların açtığı konulara ciddi ve gerçek yorumlar yapmaktır.

Sen burdaki insanlarla sadece chat yapıyorsun. Gerekli Raporları ilettim gerçek hayatında da böyle bir yapıya sahipsen hiç arkadaşın olmamasıyla sonuçlanır. Naçizane tavsiyem okuduğunu anla ve ilgili ürünlere alakasız ürünlerden örneklerle kaynak sundum deme.

Premium VA panel IPS panelden daha iyi görüntü ve renk verebiliyor.

Kendim bizzat 25 K lık IPS panelde kullandım OLED panelde kullandım.

OLED > Premium VA > IPS > Normal VA > TN (Görüntü Kalitesi)

OLED > TN > Premium VA > Normal VA > IPS (Tepkime Süresi)

Bak yukarıdaki sıralamayı yapabilecek bir bilgi birikimin olmadığınıda tahmin ediyorum lütfen boş yapmayı bırak !

eren28tr

80+ Platinum
Eren ufak kardeşlerimizden birisin anlıyorum. Bak büyüdükçe daha çok deneyim ve bilgin olacaktır.

Şuan yaşıtlarınla sosyal medya gibi Forum sitelerini kullanıp sadece burada 2,439 mesajın bulunuyor.

Benim Forumu kullanma amacım insanların açtığı konulara ciddi ve gerçek yorumlar yapmaktır.

Sen burdaki insanlarla sadece chat yapıyorsun. Gerekli Raporları ilettim gerçek hayatında da böyle bir yapıya sahipsen hiç arkadaşın olmamasıyla sonuçlanır. Naçizane tavsiyem okuduğunu anla ve ilgili ürünlere alakasız ürünlerden örneklerle kaynak sundum deme.

Premium VA panel IPS panelden daha iyi görüntü ve renk verebiliyor.

Kendim bizzat 25 K lık IPS panelde kullandım OLED panelde kullandım.

OLED > Premium VA > IPS > Normal VA > TN (Görüntü Kalitesi)

OLED > TN > Premium VA > Normal VA > IPS (Tepkime Süresi)

Bak yukarıdaki sıralamayı yapabilecek bir bilgi birikimin olmadığınıda tahmin ediyorum lütfen boş yapmayı bırak !
Boş yap sen IPS premium va paneldende iyi bilgin yok boş yapıyorsun şuan Technopatta bununla ilgili konu açmanı bekliyorum açsana hadi

Zekkum

80+
Boş yap sen IPS premium va paneldende iyi bilgin yok boş yapıyorsun şuan Technopatta bununla ilgili konu açmanı bekliyorum açsana hadi

Technopat hesabım yok. Çünkü kurucusu olan Recep Baltaş'ı firmalarından atan bir oluşumu kişisel olarak tercih etmem.

Recep Baltaş olmadan senin gibi bilgisizlerin kaynaksız bilgi paylaşıp Telegram grubu kıvamı chat dönen boş bir mezarlık olarak kalacaktır.

eren28tr

80+ Platinum
Technopat hesabım yok. Çünkü kurucusu olan Recep Baltaş'ı firmalarından atan bir oluşumu kişisel olarak tercih etmem.

Recep Baltaş olmadan senin gibi bilgisizlerin kaynaksız bilgi paylaşıp Telegram grubu kıvamı chat dönen boş bir mezarlık olarak kalacaktır.
Techolayda aç o halde bekliyorum çok bilgilisin ya sen açmazsan ben açacağım konuyu

Zekkum

80+

Ayrıca sana şunu belirteyim IPS panele sahip bir Macbook ile yan yana koyduğumda şuan elimde olan ve belirttiğim Premium VA panelin renkleri daha iyise benim suçum yok. Adamlar açıkça iddaalarını ispat etmiş. Samsung mühendislerini tebrik ederim.

En uygun fiyatla en iyi ürünü bizlerle buluşturmuşlar. Belirttiğim gibi ABD fiyatı 390 Dolar

TR fiyatı 390 * 32 = 12.480 TL + %20 KDV + %20 Gümrük Vergisi

Bak bu değerleri okuyunca aslında güzel bir fiyattan F/P ürünü aldığının farkına varacaksın.

İşine gelmeyen şey haksız çıkmansa hayat çok daha uzun sen bu gidişle hep haksız çıkarsın :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Rıza Öztürk
Sağ / Sol , Aşağı Yukarı , AdaptiveSync Mevcut Mükkemmel Monitör .
Merhaba, aşağıda arkadaşın paylaştığı monitörle sizin önerdiğiniz monitör arasında seçim yapmanız hangisini alırdınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Huseyn
Monitör almayı düşünüyorum. Önerisi olan arkadaşlar yazabilir mi? Alırken neye dikkat etmeliyim? 10k aşağı olursa güzel olur
Asus rog strix XG249CM almanı öneririm 270 HZ ve IPS panel. Kesinlikle fiyat performans. Uzun süredir kullanıyorum. Memnunum.

eren28tr

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Nihat

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Rıza Öztürk