Neler Yeni

Öneri Monitör standı (kolu) önerisi

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Kaliteli güzel monitör standı önerir misiniz ? 2 monitör takıcam biri 22inç diğer 24inç iki ayrı stand almak mı mantıklı olur yoksa birleşik ikili stand mı ?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
Yusuf
Kaliteli güzel monitör standı önerir misiniz ? 2 monitör takıcam biri 22inç diğer 24inç iki ayrı stand almak mı mantıklı olur yoksa birleşik ikili stand mı ?
arkadaş sahibindende çinden getirip kullanmamış birinden satın almıştı hemde 700tl mi neydi bayaa kaliteli çıkmıştı muadili 2000tl falandı. bi sahibindeni kovala derim bu konuda çünkü mağazalar stand konusunda ciddi faiş davranıyorlar.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaş sahibindende çinden getirip kullanmamış birinden satın almıştı hemde 700tl mi neydi bayaa kaliteli çıkmıştı muadili 2000tl falandı. bi sahibindeni kovala derim bu konuda çünkü mağazalar stand konusunda ciddi faiş davranıyorlar.
ikinci el ürün hiç almadığımdan nasıl olur bilemiyorum 0 almak daha iyi olur benim için

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
Yusuf
ikinci el ürün hiç almadığımdan nasıl olur bilemiyorum 0 almak daha iyi olur benim için
ikinci el değil kanka bildiğin sıfırdı ve baya bir kişi kampanyadayken sanırım çekmiş baya bir ilanı vardı gerçi kapış kapış gitmiştir çünkü baya ucuzdu rakip tr muadiline göre. mx400 dual monitor arm mı neydi adı tam hatırlamıyorum

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Marka modelini biliyor musun yada sorar mısın bakayım bende var mı belki alırım ikinci el.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Ayrı ayrı almak daha iyidir. İki tane north bayou f80 al kullan. Kendin kullanıyorum çok memnunum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

f80 var bende çok memnunum
Bende de

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Ayrı ayrı almak daha iyidir. İki tane north bayou f80 al kullan. Kendin kullanıyorum çok memnunum.

Bende de
F160 modeli yani ikilisi daha uyguna geliyor ama bilemedim.

mx400 çift kollu olması lazım invisionın
700 tl ye varmış sahibinden de ama ikinci el hiç almadığım için başka bişi gönderir falan uğraşmamak en iyisi geliyor bana.

f80 var bende çok memnunum

Bende de
Kaç paraya almıştınız F80 i bide ne zamandı indirime girermi acaba yakın zamanda.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
Yusuf

700 TL ye varmış sahibinden de ama ikinci el hiç almadığım için başka bişi gönderir falan uğraşmamak en iyisi geliyor bana.

Kaç paraya almıştınız F80 i bide ne zamandı indirime girermi acaba yakın zamanda.
işte o kısmı bilemiyorum kanka para çokomel eğrisi oluyor muadiline baktım dudak uçuklattığı için arkadaşa bunu göstermiştim aldı çok memnun ama satıcı hırtmıdır kötü huylumudur bilemem.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Erdoğan Aktaş

700 TL ye varmış sahibinden de ama ikinci el hiç almadığım için başka bişi gönderir falan uğraşmamak en iyisi geliyor bana.

Kaç paraya almıştınız F80 i bide ne zamandı indirime girermi acaba yakın zaman
650 sanırım

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver

Ben 700e almıştım. Ayrı ayrı almak daha iyi çünkü daha fazla hareket alanı kazanıyorsunuz. Yine de durumunuzu sıkıntıya sokacaksa daha ucuz olanı alın.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Ben 700e almıştım. Ayrı ayrı almak daha iyi çünkü daha fazla hareket alanı kazanıyorsunuz. Yine de durumunuzu sıkıntıya sokacaksa daha ucuz olanı alın.
Mantıklı geldi ayrı ayrı almak şuan tüm parayı monitöre verdim aradan biraz zaman geçsin f80 alayım o zaman teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
997,024
Üyeler
157,876
Son üye
Umurarkn