Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitörüm 1080 p fakat 75 hz

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
ibrahim can
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kahraman
bende almayı düşünüyorumda önermez misin
kanka 4.000TL ye alınacak en iyi monitör incelemeleri de var izlemeni tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende almayı düşünüyorumda önermez misin
bulanık dediğime bakma böyle bi monitöre gt 730 bağladım :D kampanya var diye aldım yoksa almazdı mbeklerdim hazır fırsat varken al 4 günde kapıma geldi

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
ibrahim can
kanka 4.000TL ye alınacak en iyi monitör incelemeleri de var izlemeni tavsiye ederim

bulanık dediğime bakma böyle bi monitöre gt 730 bağladım :D kampanya var diye aldım yoksa almazdı mbeklerdim hazır fırsat varken al 4 günde kapıma geldi
bulanık dedin diye sorim dedim

şuan kullandığım monitör satılsa direk alıcamda yok abi satılmıyor bir ilan koydum 2 günde 7 8 kişi yazdı ama hepsi pazarlık istiyor zaten dip fiyat koydum

Vision1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Çağatay Emir
DP kablosu sorunu çözecek ama aklıma takılan 4060 ı bu sisteme takmayacaksınız değil mi :unsure:

Thadox

80+ Bronze
kalitelisi ne kadar markalısı varsa atarmısınız

ölü piksel testi temiz geçti ama bulanık ya
UGREEN HDMI 2.1 işini görür ama ortalama 500 lira. Bence HDMI kablosuna bu kadar verilmez. Bekleyin 4060 aldığınızda DP ile kullanın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kahraman
UGREEN HDMI 2.1 işini görür ama ortalama 500 lira. Bence HDMI kablosuna bu kadar verilmez. Bekleyin 4060 aldığınızda DP ile kullanın.
valorant oynicam reis işlemcim 100-150fps veriyor daha uyguna bulsan 300TL gibi

DP kablosu sorunu çözecek ama aklıma takılan 4060 ı bu sisteme takmayacaksınız değil mi :unsure:
anlamadım 4060 ı bu sisteme takmican dimi derken ne demek istedin monitöre mi?

bulanık dedin diye sorim dedim

şuan kullandığım monitör satılsa direk alıcamda yok abi satılmıyor bir ilan koydum 2 günde 7 8 kişi yazdı ama hepsi pazarlık istiyor zaten dip fiyat koydum
allah kolaylık versin kardeşim sana şuan aldığım monitör güzel ama gt 730 la kullanıyorum ve 75HZ ama kolay kurulumu var içinden her şey çıkıyor DP kablosu dahil

Vision1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Çağatay Emir
valorant oynicam reis işlemcim 100-150fps veriyor daha uyguna bulsan 300TL gibi

anlamadım 4060 ı bu sisteme takmican dimi derken ne demek istedin monitöre mi?

allah kolaylık versin kardeşim sana şuan aldığım monitör güzel ama gt 730 la kullanıyorum ve 75HZ ama kolay kurulumu var içinden her şey çıkıyor DP kablosu dahil
i5 3330 lı sisteme yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kahraman
Top Bottom