Neler Yeni

monitorum 60 hz ama 75 de çalışıyor:(

huseyin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hüseyin Özkan
Dostlar ben yeni bilgisayar topladim ama monitör hd değil ve hafif cizgiler geçiyor , değişik ve kötü geliyor yani. LoL oynamak istediğim de not support yazısıyla karşılaştım çözünürlüğü falan düzelttim ama yine de tam ekran açılmıyor henüz başka oyunlarda deneyebilme fırsatı bulamadim. oyuna tam ekran giremiyorum .
Windows ta görüntü ayarlarina girdiğimde iki monitör hz seçeneği vardı 75 ve 85 hz ama benim monitörüm 60 Hz monitorumu nasil 60 hz de çalıştırabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?
Dostlar ben yeni bilgisayar topladim ama monitör hd değil ve hafif cizgiler geçiyor , değişik ve kötü geliyor yani. LoL oynamak istediğim de not support yazısıyla karşılaştım çözünürlüğü falan düzelttim ama yine de tam ekran açılmıyor henüz başka oyunlarda deneyebilme fırsatı bulamadim. oyuna tam ekran giremiyorum .
Windows ta görüntü ayarlarina girdiğimde iki monitör hz seçeneği vardı 75 ve 85 hz ama benim monitörüm 60 Hz monitorumu nasil 60 hz de çalıştırabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?
windows 10 pro kullaniyorum

Merve

80+ Bronze
windows 10 pro kullaniyorum
Çözünürlük düştükçe hz arttırabilirsin :) en yüksek çözünürlükte 60hz vericektir emin olki yüksek hz hermazan daha iyidir ama ben kalite istiyorum fln yüksek çözünürlük yapcan

huseyin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hüseyin Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çözünürlük düştükçe hz arttırabilirsin :) en yüksek çözünürlükte 60hz vericektir emin olki yüksek hz hermazan daha iyidir ama ben kalite istiyorum fln yüksek çözünürlük yapcan
malesef hocam hepsinde denedim ama hiç birinde 60hz yoktu
Mesaj otomatik birleştirildi:

max 1600x900 var
min 800x600 hiçbiri nde 60 hz seçeneği yok:(

huseyin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hüseyin Özkan
ozaman 75 hz destekliyor demekki o daha iyi oyunlarda 60 fps üstü alıyorsa çok iyi olur 75hz kötü değil
oyun açılmıyor ki :(
ayrıca ekranda dalgalanmalar ve rahatsız edici :(

var demek istedim :(

Merve

80+ Bronze
oyun açılmıyor ki :(
ayrıca ekranda dalgalanmalar ve rahatsız edici :(

var demek istedim :(
knk windows 7 kullanıyorsan burdan yap bak gelişmiş ayarlara tıkla ordan bi yer açıcak moniötrü seç yukarısından herz ayarlar ordan
1595232711035.png

huseyin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hüseyin Özkan
E tamam işte ne güzel adam yüksek hz beğenmiyor :D knk yüksek hz daha iyidir niye üzüldün sen buna
knk lol oynucam ama tam ekran açılmıyor input not support diye bir hata veriyor galiba sorunun hz ile ilgisi yok yarın bi hdmi to vga kablosu alıp öyle denicem.
monitörüm vga - anakartta vga da var ama hdmi ile denicem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,909
Üyeler
153,465
Son üye
Al Mazerati
Top Bottom