Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Monster 3050Ti Laptop 7500TL

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
bu ürünler çok büyük ihtimal çalıntı kredi kartlarıyla geçilen shıp ürünleri oyüzden ucuz
hatta yüzde yüz satıcıya sorun bana ucuza tedarik eden biri var der veya korkup yokk vs der

dido22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Direnç Kavak
Hocam ürün şuan sepete eklenmiyor eklense alacağım da hata veriyor.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ürünü 7.500'e alıp 10 bin küsüre satma planları kuranları sazan olarak görüyorum.
Ürünün ellerine ulaşacağını zannetmiyorum.
Allah Allah dostum sazan avı nerede onu anlat bırak 10K yı falan. Sazan Avı ne demek bilmiyorsan da cümle içinde kullanma.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,983
İsim
Abdullah Aydoğdu
Allah Allah dostum sazan avı nerede onu anlat bırak 10K yı falan. Sazan Avı ne demek bilmiyorsan da cümle içinde kullanma.
Avcı: Arkadaşların yazdığı gibi; 7.500 fiyat belirleyip ürünü iptal ettikten sonra ürünü göndermek için ücret isteyecek olan dolandırıcı satıcı. Veya farklı dolandırıcılık taktikleri.
Sazan: Ürünü satın almaya çalışanlar.

Daha ne kadar açıklayıcı olabilirim?

denjz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Denizhan
Avcı: Arkadaşların yazdığı gibi; 7.500 fiyat belirleyip ürünü iptal ettikten sonra ürünü göndermek için ücret isteyecek olan dolandırıcı satıcı. Veya farklı dolandırıcılık taktikleri.

Cok film izlemissin kardesim nereye ucret istiyo ?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

Açıklayamıyorsun çünkü Sazan Avı durumu burada yok, boş boş laf olsun diye yorum yapıyorsun. Satın aldığın ürün bedeli ile ürünü kargolamazlarsa gider para iadeni alırsın satın aldığın platform Hepsiburada bu kadar.

Musa Dinç

80+ Bronze
Açıklayamıyorsun çünkü Sazan Avı durumu burada yok, boş boş laf olsun diye yorum yapıyorsun. Satın aldığın ürün bedeli ile ürünü kargolamazlarsa gider para iadeni alırsın satın aldığın platform Hepsiburada bu kadar.
Cehalet cehalettir. Cehaletten herhangi bir şeye inanma hakkı çıkarılamaz bu yüzden değmez uğraşmaya abdullah kardeşim.

Top Bottom