Neler Yeni

Monster Abra A5 V13.1 Açılışta Bir Kez Reset Atma Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
KADİR ARSLAN
Boot option 1 yeri usb olarak gözüküyor orayı hard disk olacak şekilde ayarlayın
Sistemimde C diski samsung Evo 970 m2
D diski normal M2 Diski
Ayrıca da 1 TB normal Sata Hdd var

siz

C diskimi Yani 970 Evo yu 1. Seçenek Olarak Seçmemi İstiyorsunuz Sanırım Doğru mu Anladım ?

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
D diski normal M2 Diski

siz

C diskimi Yani 970 Evo yu 1. Seçenek Olarak Seçmemi İstiyorsunuz Sanırım Doğru mu Anladım ?
Evet uefi olanı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
KADİR ARSLAN
Boot option 1 yeri usb olarak gözüküyor orayı hard disk olacak şekilde ayarlayın
D diski normal M2 Diski

siz

Evet uefi olanı
soylediginizi yaptim.
Su an normal olarak acildi. Fakat sorunun cozuldugunu ancak kapatip 1 saat sonra actigimda kesinlestirebilirim zira kapatip hemen acinca sorun olmuyordu ancak uzerinden 1 saat zaman gecince tekrar aynisi oluyordu yardimiz icin tesekkur ederim testimi yaoacağim ve size buradan tekrar yanit vereceğim. Umarım size çok tesekkur etmek icin geri dönerim

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
D diski normal M2 Diski

siz

soylediginizi yaptim.
Su an normal olarak acildi. Fakat sorunun cozuldugunu ancak kapatip 1 saat sonra actigimda kesinlestirebilirim zira kapatip hemen acinca sorun olmuyordu ancak uzerinden 1 saat zaman gecince tekrar aynisi oluyordu yardimiz icin tesekkur ederim testimi yaoacağim ve size buradan tekrar yanit vereceğim. Umarım size çok tesekkur etmek icin geri dönerim
Olmaz artık bios ayarlarınız karışmış onu yapma nedeni birinci seçeneğin usb olması yüzündendir şimdi hard diski öne aldınız ve windows normal olarak başladı :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
KADİR ARSLAN
Olmaz artık bios ayarlarınız karışmış onu yapma nedeni birinci seçeneğin usb olması yüzündendir şimdi hard diski öne aldınız ve windows normal olarak başladı :)
Umuyorum ve buna çok inanıyorum olmayacaksada olur artık. aslında bilgisayara yabancı değilim onu 100 kez görmüşümdür ama bundandır diye düşünmek aklıma hiç gelmemiştir. :) 1 saat sonra göreceğiz nasılsa da kapatıp hemen açınca olmayıp ta 1 saat sonra bu sorunu yaşamamı neye bağlayabiliriz. bunu çok kez denedim hatta Diskleri tek tek çıkardım ramları tek tek çıkardım her yeri denedim hatta bu yukardakı yazıyı bugun monstera maıl attım bana windowsunu yenıden kur suruculerı yenıden kur dıye standart maıl attılar :) format atmak en basiti de teknık servıs programlarımı kurmak ölüm resmen Hele ki Tia Portalı :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
KADİR ARSLAN
Ah bu program bize neler çektirdi bi bilseniz😂
Ben buradayım sıkıntı olunca yazınız
Eveeettt test ettim is yerinde kapattim eve geldim açtim ayni sekilde sorun devam ediyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
KADİR ARSLAN
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
KADİR ARSLAN
aynı sekılde devam edıyor bız nasıl ayarladıysak aynı durumda 1. sırada uefii windows boot diski seçili durumda

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
KADİR ARSLAN
evet yokmu başka parlak bir fikir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,107
Üyeler