Neler Yeni

Monster Abra A5 V13.4 Hakkında Sorum Var

luxingel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Umutcan Altan
Merhaba ilk konum olucak yanlışım olursa affola ikinciel Monster Abra A5 V13.4 aldım.
Baya uyguna geldiği için aldım 5800 gibi bir fiyata aldım içinde varsayılandan farklı olarak ram ve hdd upgrade var Ram 16 ya Depolamaya ise 1 tb hdd eklenmiş.
Sorum şu olucak bunun ekran kartını değiştirebilirmiyim servisinde falan.
Birde ben ikinciel aldığım için benim üstüme kayıtlı değil pc ve faturası kutusu yok götürsem benden fatura kutu istemeden direk bakım vs yaparlarmı sadece pc ile gitsem ücretsiz bakım muhabbeti varya onun için soruyorum.

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Yanlış Bilgilendirme
Merhaba ilk konum olucak yanlışım olursa affola ikinciel Monster Abra A5 V13.4 aldım.
Baya uyguna geldiği için aldım 5800 gibi bir fiyata aldım içinde varsayılandan farklı olarak ram ve hdd upgrade var Ram 16 ya Depolamaya ise 1 tb hdd eklenmiş.
Birde ben ikinciel aldığım için benim üstüme kayıtlı değil pc ve faturası kutusu yok götürsem benden fatura kutu istemeden direk bakım vs yaparlarmı sadece pc ile gitsem ücretsiz bakım muhabbeti varya onun için soruyorum.
Fatura olmadan bakım yaparlar mı onu bilmiyorum ama yapma ihtimalleri yüksek ekran kartı hiçbir laptopta değişmez

fknsyrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Seyrek
dostum sadece leptobu götürmen yeterli olacaktır. cihazın ucretsız bakım hakkı hep var :)

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,664
İsim
MehmedVII
Fatura olmadan bakım yaparlar mı onu bilmiyorum ama yapma ihtimalleri yüksek ekran kartı hiçbir laptopta değişmez
Hocam Valla ben de öyle biliyordum uyarı yedim aparat ile bağlanıyormuş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,297
Üyeler
158,076
Son üye
ali565
Top Bottom