Neler Yeni

Monster Abra A5 V20.2.2 30k'ya alınır mı

fuusy007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
Arkadaşlar gaming laptop lazım masaüstü alamıyorum çünkü yakında üniversite için yurtta kullanabileceğim bir şey olmalı
https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v20-2-2/

Bu model hoşuma gitti garanti bankası ile 30 k ya alınabiliyor aynısı hp victus var 30 k ama onda ekran kartı 75w bu ise 115w ve bakım ve temizlik için ileride para ödemem gerekecek monster ücretsiz sunuyor bu hizmeti. Sizce hangisi mantıklı
Bu da hp:
https://www.amazon.com.tr/HP-Dizüst...1-3098281-5832913?psc=1#preload_1690224655337

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,172
İsim
Berke
Victus tercih edin

Grambel16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
E.Y
Msi al
Asus al
Ama Monster alma güzel kardeşim

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Oğuzhan
Monster kullanıcısı olarak 1yıldır herhangi bir sorunla karşılaşmadım fakat karşılaşan çok var. Ciddi anlamda çok var. Arkadaşım kullanıyordu abra a5 (modeli bilmiyorum) bir sabah uyandığında pc açılmıyordu götürdü anakart vs değiştiler ve garanti üzerine yani kullanıcı hatası olmadan. Yani %50 %50 ihtimal var ya sorunla karşılaşmayacaksın ya da asla sorunsuz kullanamayacaksın. Sorunu olanlara da bazen çok iyi davranıyorlar bazen sanki zaman uzatıyorlar.
Eğer monster bakım yerlerine yakın yerlerde yaşıyorsan belki sorun yaşasan bile kolay halledersin ama farklı şehirlerdeysen sana zulüm olabilir.

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar gaming laptop lazım masaüstü alamıyorum çünkü yakında üniversite için yurtta kullanabileceğim bir şey olmalı
https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v20-2-2/

Bu model hoşuma gitti garanti bankası ile 30 k ya alınabiliyor aynısı hp victus var 30 k ama onda ekran kartı 75w bu ise 115w ve bakım ve temizlik için ileride para ödemem gerekecek monster ücretsiz sunuyor bu hizmeti. Sizce hangisi mantıklı
Bu da hp:
https://www.amazon.com.tr/HP-Dizüstü-Bilgisayar-GeForce-FreeDos/dp/B0C85K2TP8/ref=zg_m_bs_g_30117740031_sccl_19/261-3098281-5832913?psc=1#preload_1690224655337
Bana kalırsa ikiside değil monster 33k ve 33kya bunlardan birini alman çok daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Efe Akboğa
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Teknoloji
Monster Önermiyorum HP Victus Tercih Edebilirsiniz

fuusy007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monster kullanıcısı olarak 1yıldır herhangi bir sorunla karşılaşmadım fakat karşılaşan çok var. Ciddi anlamda çok var. Arkadaşım kullanıyordu abra a5 (modeli bilmiyorum) bir sabah uyandığında pc açılmıyordu götürdü anakart vs değiştiler ve garanti üzerine yani kullanıcı hatası olmadan. Yani %50 %50 ihtimal var ya sorunla karşılaşmayacaksın ya da asla sorunsuz kullanamayacaksın. Sorunu olanlara da bazen çok iyi davranıyorlar bazen sanki zaman uzatıyorlar.
Eğer monster bakım yerlerine yakın yerlerde yaşıyorsan belki sorun yaşasan bile kolay halledersin ama farklı şehirlerdeysen sana zulüm olabilir.
Peki alsam 5-10 gün denesem baktım ki sorunluysa iade etsem ne gibi bir sorun olabilir ki

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Oğuzhan

fuusy007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
Bana kalırsa ikiside değil monster 33k ve 33kya bunlardan birini alman çok daha mantıklı

Şöyle bir durum var ki monsterda ay sonuna kadar garanti bankasına özel 8 ay peşin fiyatına taksit avantajı var toplu param olmadığı için taksitle almam gerekecek ve diğer yerlerde taksite vade farkı koyuyor ayrıca sepette indirim ve 1000 TL bonus hediyesi var bunları katınca 30k ya düşüyor. Açıkçası en çok da bundan dolayı istiyorum. Ayrıca ileride bu laptopu temizliğe göndermem gerekecek çünkü ne kadar güzel bir kasası olsa bile laptoplar fazla toz tutuyor. Ekonomi de zaten pek iyi bir yolda değil. Temizlik yaptırmak için servise göndersem para keserler başka yere göndersem garantisi tehlikeye girer. Ama monster hem 2 yıl garanti hem de ömür boyu temizlik hizmeti sunuyor. Durumumuz çok da iyi olmadığından para biriktirerek alıyorum zaten. Temizliğe para vermek zorlar total fiyat olarak. Buna rağmen monster almamalı mıyım.

TİTAN.

80+ Platinum
Şöyle bir durum var ki monsterda ay sonuna kadar garanti bankasına özel 8 ay peşin fiyatına taksit avantajı var toplu param olmadığı için taksitle almam gerekecek ve diğer yerlerde taksite vade farkı koyuyor ayrıca sepette indirim ve 1000 TL bonus hediyesi var bunları katınca 30k ya düşüyor. Açıkçası en çok da bundan dolayı istiyorum. Ayrıca ileride bu laptopu temizliğe göndermem gerekecek çünkü ne kadar güzel bir kasası olsa bile laptoplar fazla toz tutuyor. Ekonomi de zaten pek iyi bir yolda değil. Temizlik yaptırmak için servise göndersem para keserler başka yere göndersem garantisi tehlikeye girer. Ama monster hem 2 yıl garanti hem de ömür boyu temizlik hizmeti sunuyor. Durumumuz çok da iyi olmadığından para biriktirerek alıyorum zaten. Temizliğe para vermek zorlar total fiyat olarak. Buna rağmen monster almamalı mıyım.
Ekonomi iyi olmadığı için monster almamalısın
Monsterın yaptığı temizlik o kadarda iyi değil o temizliği sende yaparsın
Kendini zorlayıp 4060lı alsan çok daha iyi olur diğer türlü bu arkadaşın attığı daha güzel olur yada amazondaki 4050 çünkü monster seni üzecek kanka

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
teknoloji şans işi kardeşim. Monster etrafımda kullananlardan şikayetçi de var, memnun da. Monster pek çok bakım vs konusunda ücretsiz yardımcı olması güzel. Daha iyisini bulamazsan şansını dene istersen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom