Neler Yeni

Öneri Monster Abra A5 V13.4 Hakkında Sorum Var

luxingel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Umutcan Altan
Merhaba ikinciel Monster Abra A5 V13.4 aldım.
Baya uyguna geldiği için aldım 5800 gibi bir fiyata aldım içinde varsayılandan farklı olarak ram ve hdd upgrade var Ram 16 ya Depolamaya ise 1 tb hdd eklenmiş.
Sorum şu olucak daha doğrusu öneri istiyorum düz zeminden oynadıgım için lol gibi bir oyunda bile 95 dereceye çıkıyor bunun için soğutucu önerisi olan varsa sevinirim f/p olursa daha iyi olur
Birde ben ikinciel aldığım için benim üstüme kayıtlı değil pc ve faturası kutusu yok götürsem benden fatura kutu istemeden direk bakım vs yaparlarmı sadece pc ile gitsem ücretsiz bakım muhabbeti varya onun için soruyorum.

luxingel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Umutcan Altan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
15.3" bu arada

Senyor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Arda Ayan
Merhaba ikinciel Monster Abra A5 V13.4 aldım.
Baya uyguna geldiği için aldım 5800 gibi bir fiyata aldım içinde varsayılandan farklı olarak ram ve hdd upgrade var Ram 16 ya Depolamaya ise 1 tb hdd eklenmiş.
Sorum şu olucak daha doğrusu öneri istiyorum düz zeminden oynadıgım için lol gibi bir oyunda bile 95 dereceye çıkıyor bunun için soğutucu önerisi olan varsa sevinirim f/p olursa daha iyi olur
Birde ben ikinciel aldığım için benim üstüme kayıtlı değil pc ve faturası kutusu yok götürsem benden fatura kutu istemeden direk bakım vs yaparlarmı sadece pc ile gitsem ücretsiz bakım muhabbeti varya onun için soruyorum.
Bakim yaptırmak istersen yaparlar fatura felan istemiyorlar . Ama kargo ile gönderme yoksa satın alan kişiye geri kargolarlar

luxingel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Umutcan Altan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi an böyle bir seneryo düşündümde baya komiğime gitti :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri