Neler Yeni

Monster abra a7 fiyatına göre tercih edilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
emir can
9 10 k bütçelere monster abra a7 almak mı daha mantıklı yoksa masaüstü artı laptop almak mı fikirlerinizi bekliyorum.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
9 10 k bütçelere monster abra a7 almak mı daha mantıklı yoksa masaüstü artı laptop almak mı fikirlerinizi bekliyorum.
Kesinlikle masaüstü. 2.5 buçuk yıl abra a5 v9.2.2 kullandım. Geçen hafta sattım ve masaüstü topluyorum. Neden derseniz bir kez bütün gaming laptoplar (sadece monster değil) fan sesleri yüksek torbu modda. Ben 1 yıl sonra artık bıktım ve oyun oynarken kulaklık takmayacak olsam da takıyordum. Bir yerden sonra artık işkence oluyor. Ayrıca eskiden laptoplar bu kadar pahalı değildi. Şuan uzun süre kullanacağım bir gaming laptop istiyorum dersen ciddi rakamlar cebinden çıkarman lazım. Tabi artısı yok mu var her istediğin yerde oyun oynayabiliyorsun.

PeachliuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Metehan Güzel
Laptobu hangi amaçla kullanacaksın?
Boş vakitlerinde ne kadar süre oyun oynuyorsun? (laptop günde 10 saat oyun oynamaya gelmez bakımı çabuk geliyor)
Ufak tefek şeyler yapacaksan 3k ya bi laptop 7k ya masaüstü iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
emir can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptobu hangi amaçla kullanacaksın?
Boş vakitlerinde ne kadar süre oyun oynuyorsun? (laptop günde 10 saat oyun oynamaya gelmez bakımı çabuk geliyor)
Ufak tefek şeyler yapacaksan 3k ya bi laptop 7k ya masaüstü iyi olur
Bu sene sınava giricem hayırlısıyla üniye gidersem ders için kullanmayı düşünüyorum ama çok oyun oynayan biriyim aynı zamanda o yüzden laptoptan bi tık korkuyorun sıcaklık bakımından acaba 6 k civarına masaüstü toplasam 3 4 bine laptop alabilir miyim ödev yapabileceğim öneriniz var mı

UT7B

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
dddddd

bence abra a7

Son düzenleme:
Top Bottom