Neler Yeni

Yardım Monster Abra A7 V13.2.3 LAPTOP SİZCE ALINIR MI?

El-Turco

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçenin üstünde ama düşünürsen

8 ram olması dışında 3060 olması avantaj bence

kenan3883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kenan Şahan
Instagram
g.kenan.s
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

15.6 YA BİRAZ KÜÇÜK GELİYOR. 3060 İLE 3050Tİ ARASINDA O KADAR FARK VARMI Kİ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mücahit ayd

Throttle ve ekran kronik sorunları hakkında bilginiz var mı hocam?

El-Turco

80+ Bronze
15.6 YA BİRAZ KÜÇÜK GELİYOR. 3060 İLE 3050Tİ ARASINDA O KADAR FARK VARMI Kİ?
evet fark var
hayır forumda da çok kez denk geldim kasa ve w değeri olarak iyi yorumlar vardı ama bahsettiğiniz sorunlar hakkında bilgim yok

ve işlemciden işlemciye fark ediyor olabilir ryzen de olacağını düşünmüyorum araştırmak lazım

kenan3883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kenan Şahan
Instagram
g.kenan.s
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet fark var

hayır forumda da çok kez denk geldim kasa ve w değeri olarak iyi yorumlar vardı ama bahsettiğiniz sorunlar hakkında bilgim yok

ve işlemciden işlemciye fark ediyor olabilir ryzen de olacağını düşünmüyorum araştırmak lazım

HP Victus 16-E1005NT 68S21EA Ryzen 7 6800H 16 GB 512 GB SSD RTX3050TI 16.1'' Full HD Notebook PEKİ BU LAPTOP NASIL? DİĞERİNE GÖRE​

Farway

80+ Silver
Öyle sorunları yok. Bu değil ama aynı kasa yeni aldığım laptopumun incelemesini bu akşam paylaşacağım. Ekranınında çok güzel bir panele sahip olduğunu söyleyebilirim.

Eğer bütçeniz artmıyorsa 18700 e HP victus 3050ti 6600H işlemci var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mücahit ayd
Öyle sorunları yok. Bu değil ama aynı kasa yeni aldığım laptopumun incelemesini bu akşam paylaşacağım. Ekranınında çok güzel bir panele sahip olduğunu söyleyebilirim.

Hocam bütçe 22k ya kadar çıkıyor siz hangi modelini aldınız acerin incelemede işlemci ekran kartı sıcaklık değeri fan sesi gibi detaylara değinirseniz güzel olur hocam bir de ekranı kaç ms biliyor musunuz ? 3 ms yazıyor an515-45 de ama yanlış bilgi diyorlar.

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Eren
Kanka bendede eskiden monster laptop vardı 2 sene sonra F-16 oluyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mücahit ayd
Kanka bendede eskiden monster laptop vardı 2 sene sonra F-16 oluyor :D
Modeli nedir?

Hocam incelemeyi ne zaman paylaşacaksınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mücahit ayd

Hocam inceleme gelicek mi veya bizi biraz bilgilendirir misiniz pc hakkında.

Farway

80+ Silver
Hocam inceleme gelicek mi veya bizi biraz bilgilendirir misiniz pc hakkında.
tabii ki dostum kusura bakma bu gün yoğundum biraz ama detaylı bir incelemesinin videosunu hazırladım. Senin için şöyle söyleyeyim tasarım zaten ortada benimkisi 17,3 İnc'lik ekrana sahip 11400f işlemcili ve Tek kanal 16 GB rame sahip AN517-54 versiyonu. Bazı laptoplarda şarj aletinin yetersizliğinden kaynaklı performans sorunları bu PC de yok, Ramlerin tek kanal olması bir eksi olsada çift kanal için Extra ram slotu bulunuyor. Bilgisayarın en beğendiğim kısmı ekranı,çok kaliteli bir İPS panele sahip renkleri çok iyi veriyor ben çok beğendim,ayrıca sağlam menteşelere sahip,tek eksisi kalın çerçevelere sahip olması ama baktığımda oyuncu laptoplarının çoğu kalın çerçeveli. Ve İPS glow dediğimiz ışık sızması bende sadece bir köşede var biraz,çoğu firma bunu hatadan saymıyor 4 köşedede olsa,benim gözüme sadece düz siyah birşeye bakarken az çarpıyor oda karanlıkken hissediliyor sadece.

Soğutma kısmında fanlar 3000 RPM de çalışıyor max yükte 90 derecelerde,Laptoplarda normal sayılan rakamlar ve ısıdan kaynaklı bir drop yemedim hiç. Dün arkadaşların laptoplarınada baktım onlar sesli çalışıyor, boştayken hiç ses yok ve ya hafif yükteyken sesi çok az. Full yükteykende bana normal geliyor yani aşırı sesli çalışmıyor. Kasa plastik ama kaliteli plastik,hissiyatı güzel ama kötü yani çok parmak izi belli ediyor. Ben 20K ya aldım,sen kaça alabilirsin bilmiyorum şu an 20k ya 3060 17 inch yok bildiğim kadarıyla ama bulursan kaçırma. Sahibindene 0 ilanlara bak ben oradan aldım faturalı kutulu garantili.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,924
Üyeler
149,109
Son üye
derbederncp
Top Bottom