Neler Yeni

Öneri Monster düzeldi mi alınır mı

Xcafy

80+
Arkadaşlar 5 aydır forumda adam akıllı takılmıyordum. O zaman önermiyorduk. Nerdeyse kimseye bende önermiyordum. Kasaları, ısınması, ekranı, hava akışı, vs bende pc toplama taraftarıydım ama dedim belki düzelmiştirlerdir. Düzeltme gelişme varmı alınır mı sizce

Max 10k bütçe (şuan almicam)

Son düzenleme:

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,881
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Al kardeşim. Alınmaz diyen ezbercilere bakma sen.

quarellaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
süleyman özsoy
monster tulpar t7 v20.3.2 aldım gayet memnunum ne ekranında nede baska yerınde sorun yasamadım.beelllki başka markaların kasası aliminyumdur da aynı ürünler en az 3-5 bin fazlaya satılıyor. f/p anlamında alınabılecek en ıyı laptop. adam kasaya rtx 3060-70 koymus biraz sıcak calısması gayet normal degılmı ?fan sesınden sıkayetcı olan var , yanı hem rtx 3070 olsun hem fan sesı gelmesin hemde ısı degerlerı 70-80 de gezsın varsa önerın herkes alsın kım ıstemez 😂şayet ben kasanın plastık olmasına hiç ama hiç takmıyorum eriyip bükülecek hali yok , erir bükülürse de monster dusunsun garantısı var yollarım bakar. tavsıye ederım gayet basarılılar bence.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin
monster tulpar t7 v20.3.2 aldım gayet memnunum ne ekranında nede baska yerınde sorun yasamadım.beelllki başka markaların kasası aliminyumdur da aynı ürünler en az 3-5 bin fazlaya satılıyor. f/p anlamında alınabılecek en ıyı laptop. adam kasaya rtx 3060-70 koymus biraz sıcak calısması gayet normal degılmı ?fan sesınden sıkayetcı olan var , yanı hem rtx 3070 olsun hem fan sesı gelmesin hemde ısı degerlerı 70-80 de gezsın varsa önerın herkes alsın kım ıstemez 😂şayet ben kasanın plastık olmasına hiç ama hiç takmıyorum eriyip bükülecek hali yok , erir bükülürse de monster dusunsun garantısı var yollarım bakar. tavsıye ederım gayet basarılılar bence.
kasanın zaten plastık olması bence daha iyi. metal kasalarda direkt ısıyı iletiyor rahatsı edıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

monstera gelecek olursak alamadıgınız için mi kötülüyorsnuz anlamadım. arkadaşıma aldırdım tüm okul işlerini rahatça görüyor bi tane arıza vermedi. istediği zaman bakıma götürüyor 1 kuruş para alınmıyor. Ve sahibi Rizeli ülkemizde böyle markaların olması ve çoğalması içinde destek olmak lazım düşüncesindeyim. bu firma çok önceden ürün aldığınzıda 3 ay sonra yollayabiliyordu bilgisayarı. Nerden nereye geldi. Yani demem o ki daha iyi ürünleri bize ileride sunması için tercihlerimiz arasında olmalı.

Avolay

80+ Gold

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap