Neler Yeni

Monster laptop alınır mı?

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
Bütçe
15000
15.000 TL bütçeyle araştırmalarım sonucu fiyat performans açısından monster T5 V20.2 modelinde karar verdim,bazı forum sitelerinde de markayla alakalı araştırmalar yaptım ve sonuç genel olarak olumsuz yönde, son olarak sizlerede sormak istiyorum,verdiğim bütçeye sizce en iyisi monster mı yoksa daha iyisi var mı

snachy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Eren
Monster önermem

Avolay

80+ Gold
Bu ikisinden birini al alacaksan.
Monster dışı bu var:

**Monster ilk geldiğinde sorunluysa belli ediyor, 30 gün iade hakkın var sorunluysa kolayca iade edersin :)
Sadece beğenmedim diyerek bile iade edebiliyorsun ilk 30 gün

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
asusun rog seridini alamıyorsan monster f/p olarak gayet iyidir. garanti konusunda çok iyi ve ben kendim a7 kullandım 3 yıl oluyor tek bir sorun yaşamadım her laptop gibi ısınıyor ve iyi bir soğutucuyla halledebiliyoruz.

Techno08

80+ Gold
Modele göre değişir

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
asusun rog seridini alamıyorsan monster f/p olarak gayet iyidir. garanti konusunda çok iyi ve ben kendim a7 kullandım 3 yıl oluyor tek bir sorun yaşamadım her laptop gibi ısınıyor ve iyi bir soğutucuyla halledebiliyoruz.
asustan hangi modelleri önerirsin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Mert Mertol
Monster'ın çoğunlukla abra modellerinde sorun çıktığını duymuştum pek tavsiye etmem.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,490
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
EMİRHAN ÇİFTÇİ
15.000 TL bütçeyle araştırmalarım sonucu fiyat performans açısından monster T5 V20.2 modelinde karar verdim,bazı forum sitelerinde de markayla alakalı araştırmalar yaptım ve sonuç genel olarak olumsuz yönde, son olarak sizlerede sormak istiyorum,verdiğim bütçeye sizce en iyisi monster mı yoksa daha iyisi var mı
Ben yeni şimdi msi alıyorum. Bolca araştırma yaptım ve monsterın malzemesinin sağlam olmadığını gördüm. Çin markasına sağlam olmayan malzemelerle kasa yaptırdıklarını öğrendim bence o paraya daha iyi bir laptop alırsın.Yapabiliyorsan 3-4k daha koy msi ge66 raider 10sf al. Koyamazsan aynı fiyata daha sağlam msi laptoplar mevcut.

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
Birisi youtubeda ğrünlerinin arkasında değiller yazmış şahsen ben kullanmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben yeni şimdi msi alıyorum. Bolca araştırma yaptım ve monsterın malzemesinin sağlam olmadığını gördüm. Çin markasına sağlam olmayan malzemelerle kasa yaptırdıklarını öğrendim bence o paraya daha iyi bir laptop alırsın.Yapabiliyorsan 3-4k daha koy msi ge66 raider 10sf al. Koyamazsan aynı fiyata daha sağlam msi laptoplar mevcut.
Msi kullanan bir hocam var 3 yıl sonra ısınma ve yavvaşlık sorunu başlamış

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
EMİRHAN ÇİFTÇİ
Birisi youtubeda ğrünlerinin arkasında değiller yazmış şahsen ben kullanmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Msi kullanan bir hocam var 3 yıl sonra ısınma ve yavvaşlık sorunu başlamış
ya tabii ki ilk günkü gibi olmayacak ama sağlamlık olarak binbasar yani msi aliminyum kullanırken monster plastik kullanıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,628
Üyeler
151,584
Son üye
Zyprox
Top Bottom