Neler Yeni

Monster laptop almayi dusunuyorum ve bazi suphelerim var yardimci bolur musunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih
Bu laptopu almayı düsünüyorum kararsız kaldım monster markası hakkinda dusuncelerim net degil bazı kesimler çok iyi bazı kesim cok kotu diyor bana fikirlerinizi soylermisiniz monster markasi alinir mi monster kullanmis olan varsa yardimci olabilir mi

Rufo

80+

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bu laptopu almayı düsünüyorum kararsız kaldım monster markası hakkinda dusuncelerim net degil bazı kesimler çok iyi bazı kesim cok kotu diyor bana fikirlerinizi soylermisiniz monster markasi alinir mi monster kullanmis olan varsa yardimci olabilir mi

Bu bütçede bu asla alınmaz, zira monster yada casper laptoplar anca çıkan düşük bütçelerde alınabilir. Maks bütçe verin size laptop önereyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Sametcan Türk
Kardeşim bende 2 yıl boyunca Montser abra kullanmıştım gayet memnundum tek sıkıntısı laptop ısınıyordu. Ama çoğu oyuncu laptopu ısınıyor sana tavsiyem HP veya Asusun bazı modellerinin soğutması çok iyi diğer laptoplara göre fazla ısınmıyorlar onlara bakmanı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçede bu asla alınmaz, zira monster yada casper laptoplar anca çıkan düşük bütçelerde alınabilir. Maks bütçe verin size laptop
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bütçede bu asla alınmaz, zira monster yada casper laptoplar anca çıkan düşük bütçelerde alınabilir. Maks bütçe verin size laptop önereyim.
33k reis

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Mesaj otomatik birleştirildi:

33k reis

Bütçe biraz aşan işlemci ve ekran kartı ve soğutması daha iyi olan model 16 inç:

Buda işlemcisi ve yine soğutması daha iyi olan model yine 16 inç:

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe biraz aşan işlemci ve ekran kartı ve soğutması daha iyi olan model 16 inç:

Buda işlemcisi ve yine soğutması daha iyi olan model yine 16 inç:

Bu fiyata en iyi onerebileceklerin bunlarsa 4060 olani düşünebilirim cok cok tesekkur ederim

Rufo

80+
Kardeşim bende 2 yıl boyunca Montser abra kullanmıştım gayet memnundum tek sıkıntısı laptop ısınıyordu. Ama çoğu oyuncu laptopu ısınıyor sana tavsiyem HP veya Asusun bazı modellerinin soğutması çok iyi diğer laptoplara göre fazla ısınmıyorlar onlara bakmanı tavsiye ederim
control center ile watt sınırlarsan gerekli olmayan oyunlarda ısınma sıfır ses sıfır oluyor

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bu fiyata en iyi onerebileceklerin bunlarsa 4060 olani düşünebilirim cok cok tesekkur ederim

RAM ve depolama biraz daha az doğrudur ama senin attığın monster DDR4 RAM li bunlar DDR5 daha iyi, yine ilerde RAM ve SSD leri değiştirip daha fazlasınıda takarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih
Monster neden tercih edilmemeli herkes kotu diyor ama neden

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yunus

Rufo

80+
Yerli gömme huyu var ondan sanırım. Ben aldım gayet memnunum. Control center ile gerekli gördüğüm zaman enerji sınırlayarak sıfır ısınma ve sıfır ses ile çok keyifli kullanıyorum. Tabi güç isteyen oyunlarda fan sesi duymak normal. Gönül rahatlığı ile alınabilir bence fakat bu fiyata alınır mı o konuda emin değilim. Aynı fiyataca monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v20-3-2/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,941
Üyeler
158,686
Son üye
mrhakki1
Top Bottom