Neler Yeni

Monster laptop şarjda değilken oyunlar kasıyor

ELESSYA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Emir OKUDAN
Merhaba, Ben Yeni Monster Abra A7 V13.2 Aldım lakin çok önemli bi sıkıntım var Bilgisayar Sarjda değilken kasıyor oyunda arada şarj alması vs gidiyor
Sarjdan Çıkınca Oyun Kasıyor Pilim Sürekli %100 'de Paso Şarjda Oynuyorum ama şarj alması gidiyor acaba pil kendini korumayamı alıyor
bu Koruma Modunu Devre Dışı Nasıl Bırakırım yardım eder misiniz çıldırmak üzereyim lütfen şimdiden Teşşekürler.​

Furkan008

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Furkan
Merhaba, Ben Yeni Monster Abra A7 V13.2 Aldım lakin çok önemli bi sıkıntım var Bilgisayar Sarjda değilken kasıyor oyunda arada şarj alması vs gidiyor
Sarjdan Çıkınca Oyun Kasıyor Pilim Sürekli %100 'de Paso Şarjda Oynuyorum ama şarj alması gidiyor acaba pil kendini korumayamı alıyor
bu Koruma Modunu Devre Dışı Nasıl Bırakırım yardım eder misiniz çıldırmak üzereyim lütfen şimdiden Teşşekürler.​
pili sök ?

federalper

80+ Silver
pili çıkartıp öyle oynayabilirsin kabloda

Triple

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Mahmut Kan
Sag alttaki pil işaretine sağ tıkla güç planına gir nihai ya da yüksek performans ı seç şarj çok gider bilgisayar ısınır ama performansı alırsın

TahinPekmez

80+ Silver
Pili sök mü. Arkadaş şarj da iken oynamak istiyor kasmadan

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Eren
Noktalama kullansan keşke. Laptop zaten şarjı takılı değilken gücünü tam kullanamıyor. Pili söküp kablolu oynıcaksın oyun oynarken ki pilin de ömrü gitmesin. Kablosuz istiyorsan yüksek performansa alman gerek ama hemen biter şarjı.

ELESSYA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Emir OKUDAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim istediğim sarjdayken sarj alması gitmesin oyun kasıyo çünki kasmadan oynamak istiyorum lütfen bilen birisi yardım edebilir mi sıyırcam kafayı artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Noktalama kullansan keşke. Laptop zaten şarjı takılı değilken gücünü tam kullanamıyor. Pili söküp kablolu oynıcaksın oyun oynarken ki pilin de ömrü gitmesin.
pili sökünce 1 saat sonra kapanıyor hocam pc :(

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Eren
benim istediğim sarjdayken sarj alması gitmesin oyun kasıyo çünki kasmadan oynamak istiyorum lütfen bilen birisi yardım edebilir mi sıyırcam kafayı artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

pili sökünce 1 saat sonra kapanıyor hocam pc :(
Pili söküp prize takılı kullanınca kapanıyor mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,739
Üyeler
140,692
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom