Neler Yeni

MONSTER MI? YOKSA EXCALIBUR MU?

illedesen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
recep tayyip
allah razı olsun. teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

amd işlemci metin2 de genellikle problem yaratıyor. ve vatan bilgisayar maks 6 taksit imkanı sunuyor. benim bütçem 6 taksiti malesef zor karşılar.
teknosa*

Blondeboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer
Kanka şimdi bütçen 30k olsa önereceğim en iyisini önerdim zaten 27k ya ancak 37k ise yüksek bütçeli laptoplarda malesef bilgim yok pek. Benden bu kadar diyebiliriz...

illedesen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
recep tayyip
Geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin hocam. Metin2 ram yiyen bir oyun olarak hatırlıyorum. 37k ya ddr5 ramli 4070 li i5-13500hx li laptoplar tercih edilebilir.

bunu da 12 taksit yapınca excaliburdan ortalama 9 10k fiyatı artıyor. o da problem .d

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke

Ekler

• 1687998133838.png
    1687998133838.png
    12.1 KB · Hit: 30

illedesen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
recep tayyip
Kanka şimdi bütçen 30k olsa önereceğim en iyisini önerdim zaten 27k ya ancak 37k ise yüksek bütçeli laptoplarda malesef bilgim yok pek. Benden bu kadar diyebiliriz...
eyvallah kanka cansın. eksik olma. teşekkür ederim

Blondeboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer
bunu da 12 taksit yapınca excaliburdan ortalama 9 10k fiyatı artıyor. o da problem .d
Evet evet fark ettim onu... Casper bu konuda iyi taksit veriyor ancak 35 37k civarına farklı tercihlerin olduğuna inanıyorum kesinlikle. (27.000 TL ye hala muadili olmayan 4060 lı excalibur u savunmaya ve yaymaya devam edeceğim. Bu bayrağı ben üstlendim 🤧)

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
allah razı olsun. teşekkür ederim.

amd işlemci metin2 de genellikle problem yaratıyor. ve vatan bilgisayar maks 6 taksit imkanı sunuyor. benim bütçem 6 taksiti malesef zor karşılar.
Metin 2 deki problemleri bilemiyorum büyük ihtimal Oyun ile alakalı olabilir fakat o zaman max 37K'ya alınabilecek 4060 modeli var ya da test sonuçları gelene kadar Monster T5 v23.1 gözünüze kestireceksiniz Excalibur alınmasından yana ben T5 v23.1 modelini daha mantıklı buluyorum fakat dediğim gibi test sonuçları gelmeden kesin bir şey diyemem

illedesen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
recep tayyip
Evet evet fark ettim onu... Casper bu konuda iyi taksit veriyor ancak 35 37k civarına farklı tercihlerin olduğuna inanıyorum kesinlikle. (27.000 TL ye hala muadili olmayan 4060 lı excalibur u savunmaya ve yaymaya devam edeceğim. Bu bayrağı ben üstlendim 🤧)
hahahaha eyvallah kanka :dd

Metin 2 deki problemleri bilemiyorum büyük ihtimal Oyun ile alakalı olabilir fakat o zaman max 37K'ya alınabilecek 4060 modeli var ya da test sonuçları gelene kadar Monster T5 v23.1 gözünüze kestireceksiniz Excalibur alınmasından yana ben T5 v23.1 modelini daha mantıklı buluyorum fakat dediğim gibi test sonuçları gelmeden kesin bir şey diyemem
evet oyun kaynaklı hatalar. o sebepten dolayı problem oluyor.

kafamda az çok bilgi oldu arkadaşlar. kıymetli vaktinizi bana ayırdığınız için hepinize çok çok teşekkür ederim. eksik olmayın.

M.Burak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Burak
Teknoloji her zaman şans işi ek olarak T5 v23.1 Tongfang kasa kullanıyor o kasaların soğutmaları gayet iyi oluyor fakat dediğim gibi test sonuçları çıkmadan benim burada veri verip konuşmam hiç mantıklı veya doğru bir hamle olmaz o yüzden test sonuçlarını bekleyin ek olarak öyle bir problem yaşarsanız direkt servis cihazınızı değiştirebiliyor haberiniz olsun veya direkt 15 gün içerisinde hiç bir sıkıntı olmadan iade de alabiliyorsun
Clevo kasa kulanıyor ama soğutmasında bir sorun yok baya saglam yapmıslar

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Clevo kasa kulanıyor ama soğutmasında bir sorun yok baya saglam yapmıslar
Evet tasarımı Tongfang gibi gözüküyordu fakat CPU-Z verileri diğer forumda gördüğüm vakit durumun öyle olmadığını anladım tekrardan hattırlattığınız için teşekkürler.

M.Burak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Burak
sana hak veriyorum kanka. uzun dönem kullanım için düşünüyorum. çoğu arkadaş asus tercih etmemi söylüyor. fakat asusta bu fiyata tüm özelliklerden kısarak almış oluyoruz. kafamda çok deli sorular oluşmaya başlıyor. çok kararsız kalıyorum.

ama monster için forumlarda sürekli olarak ışık sızması ve soğutmadan yana canı yanan arkadaşlar çok fazla. çok fazla dert edip sürekli olarak servise yollamak istemiyorum.
Isık sızması yeni cihazlarda olmuyor cok fazla sogutması da gayet basarılı tam performans da sesli olmasına ragmen cıhazı sogutuyor t5 v23.1

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,840
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom