Neler Yeni

Monster notebook i5 10500h

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Arkadaş en ufak ayar yapmadan en yüksek ayarı veriyor demiş. MAXP kullanmaları önemsiz. Isı değerleri, kasa kalitesizliği, saçma ve güncel olmayan bios vs. derken bir önemi kalmıyor.
Biosu saçma birazcık, ama güncellemeyi kendin yapabilirsin. ve farkettiysen mesajımda ürünün fotoğrafını istedim. Neden istedim? Çünkü kasanın kaliteli veya kalitesiz olup olmadığına bakacaktım. Kaliteliyse al, kalitesizse alma diyecektim. Kaliteli kasada gayet önemi var MAXP'nin.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Eğer bilgisayarın model numarasını verebilirseniz bir yorum yapabilirim

R0KA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Cem
Biosu saçma birazcık, ama güncellemeyi kendin yapabilirsin. ve farkettiysen mesajımda ürünün fotoğrafını istedim. Neden istedim? Çünkü kasanın kaliteli veya kalitesiz olup olmadığına bakacaktım. Kaliteliyse al, kalitesizse alma diyecektim. Kaliteli kasada gayet önemi var MAXP'nin.
Mesela benimki clevo kasa RTX 3050. 103 derece sıcaklığı gördüm. Yaz gelince değiştirmelerini isteyecem.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Mesela benimki clevo kasa RTX 3050. 103 derece sıcaklığı gördüm. Yaz gelince değiştirmelerini isteyecem.
Clevo kasa olsa zaten önermem. sizinde almanız hata olmuş. Değiştireceklerini sanmam. maksimum iade edebilirsiniz o kadar.

R0KA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Cem
Clevo kasa olsa zaten önermem. sizinde almanız hata olmuş. Değiştireceklerini sanmam. maksimum iade edebilirsiniz o kadar.
6 ay olucak iade hiç yapmazlar. Garanti belgesinde sorun olduğu zaman değişim hakkı olduğu yazıyor. Mecburlar.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
6 ay olucak iade hiç yapmazlar. Garanti belgesinde sorun olduğu zaman değişim hakkı olduğu yazıyor. Mecburlar.
Aynı laptobu verirler. kasa değişimi olmaz. ya da sorun yok derler. haberiniz ola.

R0KA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Cem
Zaten aynı kasa olarak değişim dedim. Arkadaşım max 80 derece görüyor aynı kasa. Kafalarına göre de sorun yok diyemezler çünkü sorun ortada. Gerekirse sürekli ararım. Sıcaklık dışında başka sorun yaşamadım. FPS konusunda bir problem yoktu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
MAHSUN AYHAN
Arkadaşlar biraz geç oldu ama hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim, lenovo 82K200K3TX aldım itopya dan 10 k ya bakalım bekliyoruz hayırlısı peşin fiyatına 5 taksit, umarım pişman olmayız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,709
Üyeler
155,617
Son üye
mergencion
Top Bottom