Neler Yeni

Monster Notebook Tulpar T7 V20.4 Ekranda Kroni̇k Sorun

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Mete Can YAŞAR
merhabalar iyi akşamlar Monster notebook tulpar v20.4 modelinde ekranda bir sorun yaşamıştım ve 1 hafta önce 0 cihazla değiştirdİler bilgisayarı fakat yeni gönderdikleri cihazda da aynı kronik sorun vardı malesef dün tekrardan gönderdim ve farklı bi mmodelle ücretsiz değişim istedim ama yardımcı olurlar mı acaba 2 bilgisayarda da aynı sorun var ve cihazda bu sorunun kronik olduğunu düşünüyorum bi projede yazılım departmanında çalışıyordum 2 haftadır yaklaşık işlerin aksaması da cabası oldu benim için :/ aranızda daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı acaba aranızda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyla alakalı yorumlarınızı belirtirseniz çok sevinirim

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
v20.4 test etme imkanım oldu 10gün gibi bir süre, nasıl bir kronik sorundan bahsediyorsunuz hocam

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Mete Can YAŞAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
v20.4 test etme imkanım oldu 10gün gibi bir süre, nasıl bir kronik sorundan bahsediyorsunuz hocam
hocam ekran menteşe kısmında bombelenme oluyor cihazın. Çift atraflı bant kullanıyorlar ve o çıta kasaya göre uzun kaçıyor aynı modelden 2 cihaz elime geçti ve ikiisnde de aynı problem

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
hocam ekran menteşe kısmında bombelenme oluyor cihazın. Çift atraflı bant kullanıyorlar ve o çıta kasaya göre uzun kaçıyor aynı modelden 2 cihaz elime geçti ve ikiisnde de aynı problem

valla ilk defa gördüm duydum, keşke görsel olarak yardımcı olabilseniz ...
@berke. hocam sizin bilginiz vardır belki

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
valla ilk defa gördüm duydum, keşke görsel olarak yardımcı olabilseniz ...
@berke. hocam sizin bilginiz vardır belki
Yok hayır böyle bir problem görmemiştim, son üretilen modellerde bir sıkıntı var gibi ama bakalım.

Video felan var mı daha ayrıntılı bakalım.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,616
İsim
Yavuz
Bende de abla serisi vardı. 2-3 kere panel değişime gitti pixel ve Led yanmasından. En sonda düzgün gelmişti.

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Mete Can YAŞAR
Yok hayır böyle bir problem görmemiştim, son üretilen modellerde bir sıkıntı var gibi ama bakalım.

Video felan var mı daha ayrıntılı bakalım.
hocam ben direk model değişimi istedim açıkçası çünkü 2 0 cihaz geldi elime daha ambalajını açalı 1 hafta olmadı ve aynı sorun baş gösterdi dedim kasa model değişimi istiyorum ücretsiz bir şekilde

yani mağdurum çünkü 2 haftadır projeler yarım kaldı ve kullandığım tek workstation da oydu ne yazık ki

monster yetkilileriyle de konuştuğum zaman durumu izah ettim ve gerekli videoları vs her şeyi gönderdim mail yoluyla zaten.Birebir ürün değişimi sitemiyorum farklı bir kasa modeline geçmek istiyorum açıkçası çünkü 1 tane daha pc yollayacaklar ve aynı sorun yine baş gösterecek.Eğer öyle bir durum söz konusu olacaksa iade isteyip asus tuf 6800h rtx 3060 lı bir modele geçmeyi düşünüyorum sağlam bir pc üzerinden devam etmek istiyorum

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
hocam ben direk model değişimi istedim açıkçası çünkü 2 0 cihaz geldi elime daha ambalajını açalı 1 hafta olmadı ve aynı sorun baş gösterdi dedim kasa model değişimi istiyorum ücretsiz bir şekilde

yani mağdurum çünkü 2 haftadır projeler yarım kaldı ve kullandığım tek workstation da oydu ne yazık ki

monster yetkilileriyle de konuştuğum zaman durumu izah ettim ve gerekli videoları vs her şeyi gönderdim mail yoluyla zaten.Birebir ürün değişimi sitemiyorum farklı bir kasa modeline geçmek istiyorum açıkçası çünkü 1 tane daha pc yollayacaklar ve aynı sorun yine baş gösterecek.Eğer öyle bir durum söz konusu olacaksa iade isteyip asus tuf 6800h rtx 3060 lı bir modele geçmeyi düşünüyorum sağlam bir pc üzerinden devam etmek istiyorum
Bizde videoları görebilir miyiz?

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Mete Can YAŞAR
Bizde videoları görebilir miyiz?
pc de fotoğrafı var hocam
1 dakika

bombeye bastırınca ekrana doğru hareket ediyor

menteşeyi oynatınca da açılıyor git gide

Ekler

• 3b0917e1-ed4e-4535-9262-73e05fbb73d3.jpg
    3b0917e1-ed4e-4535-9262-73e05fbb73d3.jpg
    54 KB · Hit: 42

Cihangir

80+ Gold
Tulpar T7 V20.3 kullanıyorum aynı kasa bende böyle sorun olmadı

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Böyle bir kronik sorunu yok böyle cihazın, menteşelerde bir sıkıntı olabilir.

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Mete Can YAŞAR
Böyle bir kronik sorunu yok böyle cihazın, menteşelerde bir sıkıntı olabilir.
hocam 3 cihazda da aynı yerde aynı sorun oluşması hani saçma geldi kronik sorunu var yoku bilemem ama
3 cihazda da aynı sorunu yaşadım şahsen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,332
Üyeler
150,654
Son üye
godtierugur
Top Bottom