Neler Yeni

Yardım Monster Pusat Clutch usb ile bağlama

Semih Ekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Semih Ekin
Instagram
_semih_ekin_
Steam
https://steamcommunity.com/id/semihekin/
Twitter
_semih_ekin_
Discord
farev_
Merhaba arkadaşlar bende Monster Pusat Clutch var ve gamepad'in iki 3 farklı bağlanma şekli var.
1- Bluetooth (Benim pc'de yok)
2- Usb dangıl
3- Kablolu

kablolu bağlamada sorun yok fakat usb dangıl ile bağladığım zaman kol pc ile eşleşiyor fakat tuşlar karışıyor.
örn. x yerine yukarı yön tuşu oluyor vs. tüm tuşlar yer değiştiriyor
bunun için yardımcı uygulama indirdim oradan tuşları optimize ediyorum uygulama üzerinden kontrol ediyorum sıkıntı yok fakat FC24 girdiğim zaman yine bozuk oluyor bunun sebebi ne olabilir bunu nasıl çözebilirim?
şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Anonim Ankh
GamePad sadece pc mi uyumlu, belki tuş kontrolleri Android uyumlu şekilde kalmış olabilir, kullanım kılavuzunu okuyabilirsin.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
fc24de ben baya zorluk çektim meğersem oyun içindeki kol ayarlarında klasik gibi çeşitli seçenekler var ondan klasik mi deneyin

Semih Ekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Semih Ekin
Instagram
_semih_ekin_
Steam
Twitter
_semih_ekin_
Discord
farev_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fc24de ben baya zorluk çektim meğersem oyun içindeki kol ayarlarında klasik gibi çeşitli seçenekler var ondan klasik mi deneyin
yok onları da iyice denedim hiçbir şekilde çözülmüyor başka bir sorun var. sanırım bluetooth 5.0 aparatı alıp gamepad'i bluetooth ile bağlacağım gibi usb ile bağlayınca sorun oluyor.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
peki nasıl bağladın usb dongle ile? Sadece home tuşuna 4sn basılı tutacaksın, titreşimi hissettiğinde bırak sonra eşleşme moduna geçecek. Kırmızı ile arıyorken eşleştiğinde mavi renk olacak. Sende eşleşme sonrası sadece kırmızı ise yanlış bağlamışsındır. Devam ediyorsa steam i aç, ayarlardan kontrolcüye geç oradan bir daha eşleşme yap

Semih Ekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Semih Ekin
Instagram
_semih_ekin_
Steam
Twitter
_semih_ekin_
Discord
farev_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki nasıl bağladın usb dongle ile? Sadece home tuşuna 4sn basılı tutacaksın, titreşimi hissettiğinde bırak sonra eşleşme moduna geçecek. Kırmızı ile arıyorken eşleştiğinde mavi renk olacak. Sende eşleşme sonrası sadece kırmızı ise yanlış bağlamışsındır. Devam ediyorsa steam i aç, ayarlardan kontrolcüye geç oradan bir daha eşleşme yap
kol pc'ye eşleşiyor onda sorun yok fifa 23'ü steamden almıştım 23 oynarken sorun yoktu steame entegre ediyordum kolu steam'ın ayarlarından fakat fc24'ü direk ea app'ten aldığımdan dolayı ea app'te bi kol optimizesi yok steam'de olduğu gibi bu yüzden kombinasyonlar karışıyor sanırım

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Ben epicten aldım yinede ea ap'e bağlı ve oradan oynuyorum hatta siyah ve yeşil olarak iki kolumda var bir sıkıntısı yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,219
Üyeler
146,903
Son üye
veyselsevim
Top Bottom