Neler Yeni

Monster Servis sonrası sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim
Arkadaşlar Selamın Aleyküm 4 senedir abra a5 v13.1.1 modelini kullanıyorum cihazımı servise gönderdim bakımları için ancak cihaz geldiğinde bi sorun oldğunu fark ettim cihazımı kapatıyorum kapattıktan 5 saniye sonra cihaz kendini otomatik yeniden açıyor bu durum uyku ve hazırda beklet modları içinde geçerli başına gelen ve ya yardımcı olabilecek olan varmıdır. Yardımlarınızı bekliyorum sizce biosla alakalı olabilir mi yada cihaza fiziken verilen bir zarar yüzünden cihaz kendini tetikleyip çalıştırıyor olabilir mi

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
Servisle bu konuyu görüştünüz mü? Öncelikle durumu anlatıp düzeltmelerini istemek daha doğru olur. Ben fiziksel hasar yada yanlış olduğunu düşünürdüm.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,704
İsim
Orkun
Klasik Monster hocam. 5 Yıllık cihazımı 6 aylık periyotlarla servise bakıma götürürdüm. Bu sene içerisinde yaklaşık 2 ay önce bilgisayar kapandı tekrar açılmadı. Servise götürdüm. Ekran kartı bozulmuş anakart değişmesi lazımmış 7200TL ücret ödememi istediler. 2012 yılında aldığım şu anda 10 yıllık Casper Nirvana bilgisayarım bile ilk günkü gibi çalışıyorken Monster ın 5. senesinde bozulması benim hatam değil ayıplı maldır. THH'ye başvurdum sonuç bekliyorum. Bu arada THH'ye başvurmadan önce defalarca Monster ile iletişime geçtim. Müşteri hizmetleri servisin insiyatif alarak cüzi miktarda indirim yapabileceğini bundan fazlasının olamayacağını söylemişti. Farklı zamanlarda birden fazla mail yolladım sorunumu belirttim benden kaynaklanmadığını vs. Servise gönderin inceleyelim falan dediler. Göndersem zaman kaybı. Gene ücret isteyecekler ve ücretsiz yapmayacaklar. Zaten cihazımda bir sorun olduğu belliydi. Garantisi doldu, dolduktan sonraki sene içerisinde sorunlar baş göstermeye başladı. Menteşe yuvasına denk gelen alt kasadaki vida yuvası kırıldı(kendi kendine vidayı sökerken parçalandı), bu sene içerisinde de diğer menteşe yuvasına denk gelen alt kasadaki vida yuvası kırıldı. Yani Monster daki cihazların %95 i ne yazık ki o kadar dandik ki. Bir daha bulaşmayı ben düşünmüyorum. Forumda da Monster almak isteyenlere kesinlikle önermiyorum. İmkanınız var ise bilgisayarınızı satın başka markalara yönelin 2.el ya da sıfır.

Ek olarak, cihazımı 2017 de 4299TL ye almıştım. Modeli Monster Abra A5 V12.1.1

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,691
Üyeler
155,149
Son üye
İsmaile
Top Bottom