Neler Yeni

Monster Teslimat Süresi

Forseti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berke Saygılı
3 Aralıkta Monster'dan notebook siparişi verdim. Ödeme yöntemi parçalı ödeme olduğu için 3 Aralık akşamı anca onaylandı. 4 Aralıkta ürün hazırlanmaya başladı. Ürün üzerinde birkaç özelleştirme yaptığım için (SSD ekledim) normale göre biraz daha geç hazırlanacağını biliyorum fakat ortalama kaç günde hazırlanıp kargoya verilir? Daha önceden deneyimi olan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk
3 Aralıkta Monster'dan notebook siparişi verdim. Ödeme yöntemi parçalı ödeme olduğu için 3 Aralık akşamı anca onaylandı. 4 Aralıkta ürün hazırlanmaya başladı. Ürün üzerinde birkaç özelleştirme yaptığım için (SSD ekledim) normale göre biraz daha geç hazırlanacağını biliyorum fakat ortalama kaç günde hazırlanıp kargoya verilir? Daha önceden deneyimi olan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?
Arkadaşıma 2 hafta sürmüştü gelmesi.

UT7B

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
dddddd
benimki ön sipariş vermeme rağmen 4 günde falan geldi

Forseti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berke Saygılı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benimki ön sipariş vermeme rağmen 4 günde falan geldi
Hocam benimde ön sipariş. Şuanda Elazığda bulunduğum için kargo normale göre geç gelecek zaten fakat pc ne zaman hazır olur ve kargoya verilir onu merak ediyorum.

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
monster ön sipariş olunca alındıktan sonra üretim yapıyor ve 7-10 iş günü içinde en geç kargoya veriyorlar yani demek istemem 7-10 iş günü içinde kargoya kesin verirler gecikmez

Forseti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berke Saygılı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monster ön sipariş olunca alındıktan sonra üretim yapıyor ve 7-10 iş günü içinde en geç kargoya veriyorlar yani demek istemem 7-10 iş günü içinde kargoya kesin verirler gecikmez
Teşekkürler hocam.

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817

FansXArmy

80+ Bronze
Yaşadığınız yere şiparişlere kargoya bir durum.

Top Bottom