Neler Yeni

monster tulpar t5 v21.5 gpu çok ısınıyor

VictoRs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
furkan
gpu çok ısındığı icin kendini kısıtlıyor mesela rdr2 yi ilk actiğimda 1080p yüksek ayarlarda 90 100 arası takılıyor bzen 110 oluyor ama ısındıkça git gide fps ler düsüyor 86 derece olunca fps 75 80 arasi gidiyor bazen 60 lara kadar düşüyor bakımını yeni yaptirdim 1 hafta olmadı daha
sebebi nedir va ya ısıyı nasıl düşürebilirim
gpu rtx 3070 140w max p
cpu i7 10875h
ram 32gb

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Macun uygulamada vs. bir hata olmalı, servise götür tekrar. Çünkü işlemciden bile serin çalışması lazım ekran kartının.

VictoRs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Macun uygulamada vs. bir hata olmalı, servise götür tekrar. Çünkü işlemciden bile serin çalışması lazım ekran kartının.
ama vermeden öncede ayniydi yani ısıda hic bireey değişmedi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Modelde kronik bir problemmi var acaba bilemedim. Monsterlar malum pek iyi değil bazı modeller rezalet, kendin çok kaliteli bir termal macun alıp bakımını yapsan yada servise götürüp aldığın kaliteli macunu verip bunu sürün desen belki biraz daha iyi olabilir.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Sağlam bir macun al eline. Kendin int den bakarak sür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptopun iyi özelliklere sahip. Yada ben olsam sıvı metal alırdım dikkatli bir şekilde uygulardım youtube de furkan PC var ondan bakarak uygularsın

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Sağlam bir macun al eline. Kendin int den bakarak sür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptopun iyi özelliklere sahip. Yada ben olsam sıvı metal alırdım dikkatli bir şekilde uygulardım youtube de furkan PC var ondan bakarak uygularsın

Sıvı metal sağlıklı olmayabilir, her laptoba uygulanamayabilir. Heleki monsterda zaten üflesen kompanentleri zarar görüyor birde sıvı metal akarsa laptop çöp.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Sıvı metal sağlıklı olmayabilir, her laptoba uygulanamayabilir. Heleki monsterda zaten üflesen kompanentleri zarar görüyor birde sıvı metal akarsa laptop çöp.
Az önce monsterin instagramda son postuna Modellerin rgb si çok güzel ama birtane özel serinizde iç fanlar arka hava çıkışlarıda Lenovo Y740 modelindeki gibi RGB li olsa çok güzel olur yazdım yorumum spamdan silinmis uyarı geldi instagramıma 😅 kötü bişey mi söyledim

VictoRs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modelde kronik bir problemmi var acaba bilemedim. Monsterlar malum pek iyi değil bazı modeller rezalet, kendin çok kaliteli bir termal macun alıp bakımını yapsan yada servise götürüp aldığın kaliteli macunu verip bunu sürün desen belki biraz daha iyi olabilir.
bilmiyorum servise verdiğimde test ederken 74 sabitti meğersem derece limitini 75 yapmislar belki thermal macunlari hic ellememislerdir

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
bilmiyorum servise verdiğimde test ederken 74 sabitti meğersem derece limitini 75 yapmislar belki thermal macunlari hic ellememislerdir

Nasıl limit yapıyorlar, bu etik olmayan bir hareket yani. Kanıtın olsa dava eder kazanırsın.

VictoRs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
furkan
Nasıl limit yapıyorlar, bu etik olmayan bir hareket yani. Kanıtın olsa dava eder kazanırsın.
control merkezinden limit 87 idi 75 yapmislar yani bende cok sevinmistim orda eve gidince fark ettim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
control merkezinden limit 87 idi 75 yapmislar yani bende cok sevinmistim orda eve gidince fark ettim

Yeterli bir kanıt olmaz muhtemel. Ama çok kötü bir hareket.

Bence iyi bir macun al ve kendin bakım yap dediğin gibi bunlar hiç bişey yapmamış olabilir.

VictoRs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
furkan
Yeterli bir kanıt olmaz muhtemel. Ama çok kötü bir hareket.

Bence iyi bir macun al ve kendin bakım yap dediğin gibi bunlar hiç bişey yapmamış olabilir.
korkuyorum ama ya birde yeni aldım ya birsey olursa 30 bintl para verdim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
korkuyorum ama ya birde yeni aldım ya birsey olursa 30 bintl para verdim

En kötü işinin ehli bir servis veya anlayan birine gözünün önünde değiştirt aldığın macun ile.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,823
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom