Neler Yeni

Yardım Monster tulpar t7 v20.7.2 almayı düşünüyorum nasıl?

Rufo

80+
Hahahaha iste bu yüzden oneriyorsun.Dostum lenovo,monster veya casper onermememin sebebi genel cihazlarinin kusurlu olması yani çoğu cihaz kronik sıkıntılı.Teklonoji şans işidir ama bu 3 markayı alırsanız suçlu direk sizsiniz.
lenovo ideapad z500 kullanıyorum. 2013 yılında aldım. Bataryası 10 yıla rağmen 1.5 2 saat hatta wifi vs kapatsam daha fazla gider. Günlük işlerde hala akıcı sorunsuz. Kullanıcı deneyimi konuşuyor burada :D

TİTAN.

80+ Platinum
Hahahaha iste bu yüzden oneriyorsun.Dostum lenovo,monster veya casper onermememin sebebi genel cihazlarinin kusurlu olması yani çoğu cihaz kronik sıkıntılı.Teklonoji şans işidir ama bu 3 markayı alırsanız suçlu direk sizsiniz.
:D
Tamam kanka bu şekilde devam et

ldrowsyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Süha
Monster casper Lenovo almayın aldırmayın!!!!!!
8. yılına girmiş Lenovo Y700'den yazıyorum bunu. Senin laptobu 1v1de çok rahat alır. Hala taş gibi kullanıyorum. Yeni modelleri sıkıntılıdır bilemem. Monster casper neyse Lenovo top 3'de yer alan bir brand, ilginç...

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Görkem çetinkaya
8. yılına girmiş Lenovo Y700'den yazıyorum bunu. Senin laptobu 1v1de çok rahat alır. Hala taş gibi kullanıyorum. Yeni modelleri sıkıntılıdır bilemem. Monster casper neyse Lenovo top 3'de yer alan bir brand, ilginç...
Özel gel kapistiralim.

bztrkz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa ayna
v20.5 kullanıyorum kanka yazda az kalsın adaptör patlayacaktı haberin olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri