Neler Yeni

Monster V23.2 İ7 12700h 95 Dereceleri Görüyor

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx
Arkadaşlar Laptopta İşlemci 95 Dereceleri Görüyor Bazen. Ortalama 75-85 Olarak Çalışıyor Ama Bazen 95'e Fırlıyor. Normal Mi ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Monster normaldir.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Arkadaşlar Laptopta İşlemci 95 Dereceleri Görüyor Bazen. Ortalama 75-85 Olarak Çalışıyor Ama Bazen 95'e Fırlıyor. Normal Mi ?
gayet normal ilk olarak o bi monster 2.si adana benzeri sıcak bi şehirde yaşıyosanuz asus rog olsa bile normale öre daha fazla ısınır yavaş yavaş yaza giriyoruz alışın

zoneq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Soner Ertan Külhan
Monster için normal dereceler onlar

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Yılmaz Hepkorucu
Iyi değil ama normal ben 100 dereceleri görüyordum pandemide (7/24 oynayınca oluyor)

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monster normaldir.
Victuslarda Kısıtlama Mı Vardı Öyle Şeyler Duymuştum.
Monsterda 80 85 derecelerde çalışıyor, bir anda 95e fırlayıp düşüyor, anlık oluyor
Problemli Mi Acaba Diye Düşündürüyor Beni. Anlık Fırlayıp Düşüyor Sabit Kalmıyor.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam termal macun değiştirin MX-4 kullanıyolar Thermal Grizzly Kyranout sürün derim incelemelerde ki kişilerin söylediğine göre Thermal Grizzly Kyranout yeterli imiş ama MX-4 problem yaratıyor ve gerçekten de öyle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monsterda 80 85 derecelerde çalışıyor, bir anda 95e fırlayıp düşüyor, anlık oluyor
Problemli Mi Acaba Diye Düşündürüyor Beni. Anlık Fırlayıp Düşüyor Sabit Kalmıyor.
dediğim gibi termal macun değiştirin eğer ki değiştirir iseniz sonuçlarınız bu olacaktır yüksek ihtimal ile https://www.technopat.net/sosyal/konu/monster-tulpar-t5-v23-1-2.2849314/

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Limit bütün laptoplarda var, senin monsterda da vardır belli limit ama miktarı bilmiyorum. Ucu ucuna soğutucak da bir soğutmaso vsr işte. Clevo yada tongfang kasadır, taiwanlı üreticilerin ucuz modelleri işte.

Söylendiği gibi iyi bir macun kullanın düşer biraz daha.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,085
İsim
Lydranx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Limit bütün laptoplarda var, senin monsterda da vardır belli limit ama miktarı bilmiyorum. Ucu ucuna soğutucak da bir soğutmaso vsr işte. Clevo yada tongfang kasadır, taiwanlı üreticilerin ucuz modelleri işte.

Daha yeni aldığım için garanti vs. birde şuan çok yoğunum.
Böyle Kullansam Sıkıntı olur mu ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Daha yeni aldığım için garanti vs. birde şuan çok yoğunum.
Böyle Kullansam Sıkıntı olur mu ?
önerim termal macununu değiştir tek sorun bu termal macun değiştirirsen derecelerin düşecektir monster ile alakalı bir problem var ile yok arası termal macunu güzel değil soğutması geliştirildi yeni clevolarda.

clevo kasa yeni clevolar kendini düzeltti termal macun ile attığım incelemedi ki gibi olacaktır.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
önerim termal macununu değiştir tek sorun bu termal macun değiştirirsen derecelerin düşecektir monster ile alakalı bir problem var ile yok arası termal macunu güzel değil soğutması geliştirildi yeni clevolarda.

clevo kasa yeni clevolar kendini düzeltti termal macun ile attığım incelemedi ki gibi olacaktır.

Düşük maliyetli üretim modelleri yani ne kadar iyi olabilir. Harbi iyi bir kaliteye çıksa fiyatlarında ne olucağını biliyoruz. Ucuzken hala aynı durumdur, he belki ufak tefek iyileştirme olmuştur ama yinede tercih edilmemeli bence global markalar var iken.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Düşük maliyetli üretim modelleri yani ne kadar iyi olabilir. Harbi iyi bir kaliteye çıksa fiyatlarında ne olucağını biliyoruz. Ucuzken hala aynı durumdur, he belki ufak tefek iyileştirme olmuştur ama yinede tercih edilmemeli bence global markalar var iken.
Lenovo, HP, Asus'un limitli modellerinden çok daha fazla güç çekiyor soğutması güzel şuan Omen dan bile güzel bir model ama A15 Nitro 5 Nitro 16 var ise onunda (Monster) adı geçmez ama bu saydığım 3 markanın çoğu modelinden iyi iş çıkarıyor dünya 2. aldı bu laptop R23 testinde.

inanmaz iseniz testin sonucu burada.

Ekler

• 1709469904273.png
    1709469904273.png
    2.2 MB · Hit: 7
Son düzenleme:
Top Bottom