Neler Yeni

Motosiklet almak istiyorum önerileriniz?

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama - Donanımlar - Ekran hataları - Sistem Toplama.
Aslında almak hiç aklıma gelmemişti ama sürekli instagram ve yt gibi platformlarda önüme çıkıyorlar. Baya bi merak sardım ilk kez başlicam hayatımda sürdüğüm 2 tekerli tek araç bisiklettir. Bana hem hız değeri yüksek trafiğe çıkabilen uzun yol yapan ve konforlu bir motosiklet önerir misiniz?. Ayrıca bu işlerden anlayanlar ekipmanda önerebilirmi bütçede sorun yok siz önerin yeter.

Bu motosiklet gözüme güzel geldi ama replika diyince anlamadım anlatıcak varmı?

DD82B598-7E1D-43BD-AD56-8D2E3CE550CE.jpeg80419BCC-2B7D-40BE-98C7-9A65ABCC7BE7.png
Mesaj otomatik birleştirildi:

Söylemeyi unuttum motosikletin tipi benim için çok önemlidir kawasakinin tiplerini çok seviyorum. Kısacası kurye motoru olmasın gerisi önemsiz.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Hayatında sadece iki tekerlekli araç olarak bisiklet sürmüş biri ilk motoru olarak 1000cc mi alıyor? Hocam siz hayatınızı 5 liraya mı alıyorsunuz, dalga mı geçiyorsunuz? Gaza bastığınızda 100 e çıkması 3 saniyeyi ya buluyor ya bulmuyor allah aşkına yapmayın. Ölürsünüz.

Kaporta Eray

80+ Bronze
Bütce artarsa bunu öneririm

Hayatında sadece iki tekerlekli araç olarak bisiklet sürmüş biri ilk motoru olarak 1000cc mi alıyor? Hocam siz hayatınızı 5 liraya mı alıyorsunuz, dalga mı geçiyorsunuz? Gaza bastığınızda 100 e çıkması 3 saniyeyi ya buluyor ya bulmuyor allah aşkına yapmayın. Ölürsünüz.
Salla kanka yaşı kücük büyük ihtimal canının değerini bilse 100k gibi başlangıç motorlarına bakar :D

GirayHan

80+ Gold
bütçen ne ? boy kilo sevdiğin motosiklet sınıfı ?

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütce artarsa bunu öneririm

Salla kanka yaşı kücük büyük ihtimal canının değerini bilse 100k gibi başlangıç motorlarına bakar :D
Hocam kusurs bakmayında hevesimi neden kırıyorsunuz dediğim gibi ilk kez sürücem hiçbir bilgim yok lütfen böyle yapmayalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Hasan Can Doğru
250 lilik bile tehlikeli ilk başlayan için. Motoru araba gibi düşünmeyin en ufak hatanız ölüm en iyi ihtimal sakat kalmanız. 1000 lik dediğiniz makineler oyuncak değil. 125 lik al kullan 1 yıl sonra yükselt yükselteceksen. Bisikletçiyim aynı zamanda 5 yıllık motor tecrübem var 600 lüğe binmeye ürküyorum hala. Bu işi oyun sanmayın kendinize gelin. Burada öneri yapacak herkes seni ölümüne hazırlayacak.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Murat demir
hadi aldın diyelim ehliyetin yemez ki zaten bu motoru kullanmaya

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
Sağolun.

Son düzenleme:

Kaporta Eray

80+ Bronze
Hocam kusurs bakmayında hevesimi neden kırıyorsunuz dediğim gibi ilk kez sürücem hiçbir bilgim yok lütfen böyle yapmayalım.
Kanka dalgamı geçiyon ya monitör alıyor sanki bütçede sorun yok falan, bide ilk kez binicekmiş h2 ninja bakıyor babababababa

Gidimde konu açıyım ilk kez araba sürücem daha önce kullanmadım bütçe yok bana araba önerin diye

Top Bottom