Neler Yeni

Motosiklet almak istiyorum önerileriniz?

motordan uzak dur bence. en ufak hatada, bak hatanda demiyorum en ufak trafikte ki herhangi birinin hatasında ölüm riskin var. altın elbiseli adamı araştır, yıllarca motor kullanmış bu işin piri birisi, yola atlayan bi yayanın yüzünden ölüyor. aynı kazayı arabayla yapsaydı, ailesinin mezara defin işlemlerine harcadığı paranın belkide onda birine arabasında ki karpotayı tamir ettirip hayatına devam edecekti.
zamanında motor kullanmış birisi olarak kesinlikle uzak durmanı öneriyorum. ölüp gitsek neyse ama sakat kalırsak ömür boyu birine ihtiyaç duyacağız. düşün 1 dk da tuvalet ihtiyacını gideriyorsun nekadar büyük bir kolaylık değil mi? ayaklarının tutmadığını düşün ve evde yanlızsın tuvaletini ya tutacaksın birinin eve gelmesini bekleyeceksin ya da altına yapacaksın...

CLeiN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Buğra
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, motosiklet
21 yıldır motosiklet kullanan ve kullanmaya devam eden biri olarak diğer arkadaşlarında söylediği gibi 1000cc bir motosiklet ile başlamak hiç istenmeyen sonuçlara sebep olur. Benim tavsiyem yoksa eğer önce ehliyet, ekipman ve bütçe varsa eğer düzgün bir kurumdan eğitim en son max 250cc bir motosikletle alman olur. İlk motosikletin olacağı için ufak tefek yatma kalkmalar olacaktır bu yüzden tipi bi kenara bırakıp commuter ya da naked gibi grenaji daha az, yedek parça nispeten diğer modellere daha uygun motosikletlere bakmak daha mantıklı olacaktır. Beğendiğin tipteki motosikletler 2. Veya 3. Alacağın motosikletler de olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,076
Üyeler
155,514
Son üye
arddacsknn
Top Bottom