Neler Yeni

Motosiklet kask önerisi

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Adil Canbulat
Merhaba arkadaşlar 10000-20000 TL bütçem var kask önerisi yapar mısınız? Tek bir adet yerine birkaç adet öneri yaparsanız sevinirim. Ayrıca neden tercih etmelisin diye açıklama da yaparsanız teşekkürler. @GirayHan

GirayHan

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar 10000-20000 TL bütçem var kask önerisi yapar mısınız? Tek bir adet yerine birkaç adet öneri yaparsanız sevinirim. Ayrıca neden tercih etmelisin diye açıklama da yaparsanız teşekkürler. @GirayHan
tek kask önereceğim.

hjc rpha 12

sebeplerine gelince ece 22.06 sertifikasına sahip kabuk karbon hjc'nin en sessiz rüzgar sesi almayan havalandırması güzel kaskıdır.

bu paraya ben ne alırdım ?

hjc rpha 12 alırdım.

3-4 daha koysam ne alırdım ?

shoei nxr 2 alırdım.

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Adil Canbulat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tek kask önereceğim.

hjc rpha 12

sebeplerine gelince ece 22.06 sertifikasına sahip kabuk karbon hjc'nin en sessiz rüzgar sesi almayan havalandırması güzel kaskıdır.

bu paraya ben ne alırdım ?

hjc rpa 12 alırdım.

3-4 daha koysam ne alırdım ?

shoei nxr 2 alırdım.
Teşekkür ederim. En son bana motosiklet önermiştiniz ben bajaj pulsar rs200 almaya karar verdim. Mont ayakkabı almayı şuan için gereksiz buluyorum ne düşünüyorsunuz?

GirayHan

80+ Gold
Teşekkür ederim. En son bana motosiklet önermiştiniz ben bajaj pulsar rs200 almaya karar verdim. Mont ayakkabı almayı şuan için gereksiz buluyorum ne düşünüyorsunuz?
gereksiz bulma. nasıl başlarsan motora o disiplinde devam edersin.

bot eldiven kask pantolon bunlar olmalı. hayatınla kumar oynamaya değmez.

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Adil Canbulat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gereksiz bulma. nasıl başlarsan motora o disiplinde devam edersin.

bot eldiven kask pantolon bunlar olmalı. hayatınla kumar oynamaya değmez.
Peki o zaman 40000 TL Bütçeye kask mont eldiven gibi şeyleri de ekleyerek öneri sunar mısınız? Bir de ayrıca sadece 40000 TL ye bir kask önerirseniz bu ne olurdu ? Ekleme: Bot ve pantolon giyeceğimi sanmıyorum onu önermeseniz de olur.

GirayHan

80+ Gold
Peki o zaman 40000 TL Bütçeye kask mont eldiven gibi şeyleri de ekleyerek öneri sunar mısınız? Bir de ayrıca sadece 40000 TL ye bir kask önerirseniz bu ne olurdu ? Ekleme: Bot ve pantolon giyeceğimi sanmıyorum onu önermeseniz de olur.
Shoei X-Spirit Pro 40/42k civarı. detay ve özelliklerine netten bakabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

mont revit bakabilirsin. montta 4 mevsim yerine 1 adet kışlık 1 adet yazlık olmak üzere iki adet al. kışın kullanmıyorum dersen tek yazlık al.

eldiven five gloves bakabilirsin ekonomi sınıfına girer fakat fiyat performans olarak iyi eldivenleri var ben kalıplarını çok beğeniyorum ve severek kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

pantalon rider denims'in pantolonları var efil modelini öneririm 3.900 TL civarıdır. bu önerim konuyu okuyanlara.

botta da shima vent modelini öneririm.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Kaskı en kalitelisini alıp diğer ekipmanları boş geçeceksen yapma. Yazın kullanacaksan yazlık bir mont almanı öneririm. Ben revit eclipse kullanıyorum. Hafif ve file olduğu için yazın bulabileceğin en iyi çözüm. Benim sadece kask için bu kadar bütçem var, diğer ekipmanlar için ayrı bütçem var dersen ben Agv k6s öneririrm.

Top Bottom