Neler Yeni

MOUSE GİDİP GELİYOR ?

OkeanoSBS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Uz
Bilgisayarı toplayalı 3 ay olmuştur ama fare ve klavye bende eski bilgisayarımdan duruyordu sorunsuz şekilde çalışıyordu bu bilgisayardada 3 ay boyunca sorunsuz çalıştı ve artık fare gidip geliyor algılayıp bir anda algılamıyor ve geri algılıyor farklı portlara taktım farenin kablosunu gene olmadı yardımcı olurmusunuz

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Farklı bir fareyle de aynı sorunu yaşıyor musunuz ?

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Bilgisayarı toplayalı 3 ay olmuştur ama fare ve klavye bende eski bilgisayarımdan duruyordu sorunsuz şekilde çalışıyordu bu bilgisayardada 3 ay boyunca sorunsuz çalıştı ve artık fare gidip geliyor algılayıp bir anda algılamıyor ve geri algılıyor farklı portlara taktım farenin kablosunu gene olmadı yardımcı olurmusunuz
Topladığınız bilgisayarın özelliklerini ve power supply ını söyler misiniz ? Benim başıma daha önce benzer bir olay gelmişti power supply sisteme yetiyoru ancak çok fazla usb kullandığım için onlara enerji gönderemiyordu özellikle bilgisaarı %100 de kullanırken bazen sorunlar yaşıyordum.

OkeanoSBS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Uz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Topladığınız bilgisayarın özelliklerini ve power supply ını söyler misiniz ? Benim başıma daha önce benzer bir olay gelmişti power supply sisteme yetiyoru ancak çok fazla usb kullandığım için onlara enerji gönderemiyordu özellikle bilgisaarı %100 de kullanırken bazen sorunlar yaşıyordum.
İ5 5600
RX 6800
GİGABYTE B550M DS3H
ELİTE SERİES 750W
1 tb m2 ssd var kule tipi sogutucu felan var

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Psu, sisteminiz için hayli yeterli. Farklı bir fare deneyin derim yine de.

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Haklısınız power supply olukça yetereli bu sistem için, eğer mouse un bir yazılımı yüklüyse bilgisayarda silip tekrar yüklemenizi öneriyorum oda olmassa mouse u bilgisayardan çıkardıktan sonra aygıt yöneticisinen mouse u kaldırdıktan sonra tekrar bilgisaara takmanızı istiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,853
Üyeler
156,530
Son üye
gezginkenshin
Top Bottom