Neler Yeni

mouse önerisi 500-1000 arası

Bzsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kerem
Sa şuanda keywin https://ty.gl/jf1dp9jd5p kullanıyorum acıkcadı büyük elli biriyim bu yüzden bu tip bı mouse arıyorum 5 parmağımıda rahat koyabileceğim ve çokta ağır olmayan fps oyunları oynamıyorum çok fazla genelde dbd falan oynuyorum aç nier fln ne önerirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
cagi
Sa şuanda keywin https://ty.gl/jf1dp9jd5p kullanıyorum acıkcadı büyük elli biriyim bu yüzden bu tip bı mouse arıyorum 5 parmağımıda rahat koyabileceğim ve çokta ağır olmayan fps oyunları oynamıyorum çok fazla genelde dbd falan oynuyorum aç nier fln ne önerirsiniz

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,844
İsim
ege erdem demirelli

Razer DeathAdder Essential ele cok guzel oturuyor ama scroll soruna var diyorlar 2. el deathadder v2 alabilirsin​

Bzsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam iyiki büyük istiyoruz dedik bu biraz fazla küçük demeseydik tırnak kadar olcaktı heralde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Razer DeathAdder Essential ele cok guzel oturuyor ama scroll soruna var diyorlar 2. el deathadder v2 alabilirsin​

Hocam mouse a bakarsanız yüzük ve serçe koyabileceginiz yer var benim elim büyük bu tarz mauslara küçük kalıyor

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat

reddragon predatorm612 rgb 8000dpi 1seneden fazladır kullnıyorum macro ayarları olsun dpi ı olsun memnunum indirimde almıştım öneririrm​

Bzsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

reddragon predatorm612 rgb 8000dpi 1seneden fazladır kullnıyorum macro ayarları olsun dpi ı olsun memnunum indirimde almıştım öneririrm​

https://www.hepsiburada.com/roccat-...za=Hobim+Teknoloji&url_src=and-product-detail tarz8nda bişey hocam

Yüzük ve selçe parmağımıda koyabiliceğim biyer

Ekler

• Screenshot_2023-08-28-20-26-31-403_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-08-28-20-26-31-403_com.android.chrome-edit.jpg
    355.1 KB · Hit: 20
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
cagi
Hocam iyiki büyük istiyoruz dedik bu biraz fazla küçük demeseydik tırnak kadar olcaktı heralde

Hocam mouse a bakarsanız yüzük ve serçe koyabileceginiz yer var benim elim büyük bu tarz mauslara küçük kalıyor
kusura bakma fiyata baktım direkt elinin büyük olduğunu okumadım

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat

Bzsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kerem
benim de elim biraz büyük ama bir rahatsızlık etmedi beni
Hocam el büyülüğünden deyil birazda elimi destekliyicek biyer olmadığında elim boşta gibi hissediyorum

benim de elim biraz büyük ama bir rahatsızlık etmedi beni
Ve ellerimin arası kaşınmaya baslıyo nedense
Tık gibi bisey

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
razer deathadder v2 mini kullanıyorum gayet memnunum performansından. Büyük isterim derseniz mini olmayanı alın

Bzsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kerem
razer deathadder v2 mini kullanıyorum gayet memnunum performansından. Büyük isterim derseniz mini olmayanı alın
Hocam bu tarz mouse ları kullanamıyorum cünkü yüzük ve serçe parmağım boşta kalıyor ve ikisinin arası neden de bilmiyorum galiba tık gibi birşim var kaşınıyor su anda böyle bı mouse kullanıyorum bu tarzda önerebileceğiniz bişey varmıdır

Ekler

• Screenshot_2023-08-28-20-26-31-403_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-08-28-20-26-31-403_com.android.chrome-edit.jpg
    355.1 KB · Hit: 16
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
Hocam bu tarz mouse ları kullanamıyorum cünkü yüzük ve serçe parmağım boşta kalıyor ve ikisinin arası neden de bilmiyorum galiba tık gibi birşim var kaşınıyor su anda böyle bı mouse kullanıyorum bu tarzda önerebileceğiniz bişey varmıdır
hocam vallahi bulamadım ya pek bilmiyorum bu tarz mouse'ları

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,551
Üyeler
149,937
Son üye
FikriKutlu
Top Bottom