Neler Yeni

Öneri Mouse önerisi istiyorum

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Bütçe
650
650tl bütçem var oyuncu mouse istiyorum mümkünse 7200dpi altı olmasın renk fark etmez RGB falan olsun olmasın fark etmez dayanikli güzel fiyatini hakeden bir mouse istiyorum suanlik aklımda 2 tane var
Havit gamenote ms961
Logitech g102

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Samet Yeniköy
650tl bütçem var oyuncu mouse istiyorum mümkünse 7200dpi altı olmasın renk fark etmez RGB falan olsun olmasın fark etmez dayanikli güzel fiyatini hakeden bir mouse istiyorum suanlik aklımda 2 tane var
Havit gamenote ms961
Logitech g102
Kendim kullanıyorum gayet güzel mouse.

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Emirhan Savaş
üstteki arkadasın önerdiği güzel

bert.ozkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berat
Bu fiyat aralığında Logitech'ten uzak durmalısın. Kronik sorunları var kullananlar söylüyor zaten.Bütçeyi biraz artırırsan Razer Cobra daha iyi bir mouse.Mouse'dan bağımsız olarak ne alacaksan internetten, Nays kullanmanı tavsiye ediyorum örneğin 650tl'lik bir alışveriş yaptın.%10 geri iade ediyor ve N11'den alacaksan bir şey saatlik kuponları da beklemen senin için daha iyi olur.

wt atlas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yasir saygı
steelseries prime al geç rival 600 falan bulaşma görsel olarak güzel dursada kullanış açısından zorluk çekebilirsin prime fiyatına göre en iyisi

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Mehmet Kayra Suvar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
steelseries prime al geç rival 600 falan bulaşma görsel olarak güzel dursada kullanış açısından zorluk çekebilirsin prime fiyatına göre en iyisi
Çok sade değil mi ? Yani tamam sade bir şey istiyorum görünüş olarak ama az da olsa RGB olsa güzel olurdu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karae verdim prime alacagim ama 50tl farkla prime+ var aralarındaki fark ne 2 Side kablolu değerleri de fark varmı?

Son düzenleme:

wt atlas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yasir saygı
Çok sade değil mi ? Yani tamam sade bir şey istiyorum görünüş olarak ama az da olsa RGB olsa güzel olurdu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karae verdim prime alacagim ama 50tl farkla prime+ var aralarındaki fark ne 2 Side kablolu değerleri de fark varmı?
50₺ fark önemsiz boşver yapiştir sen prime

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,713
Üyeler
142,162
Son üye
Casebilo
Top Bottom