Neler Yeni

Mouse önerisine ihtiyacım var.

Armi3067

80+ Bronze
Bütçe
1800
Arkadaşlar hepinize iyi günler dilerim dışarıdan AAA pil takabileceğim bir oyuncu faresine ihtiyacım var SS3 Wireless ile ufak sorunlar yaşadık düzeldi derken bu sefer gidici gibi yeni bir mouse almam gerek var mı önerisi olan? Bütçe 1000-1800TL arası olursa güzel olur.

Güncelleme: Akakçeden baktığım kadarıyla AAA pil takılabilir sadece SS3 Wireless var bu yüzden herhangi bir kablosuz fare önerebilirsiniz gömülü pili olan AAA pilleri artık evde kumandaya vesaire kullanıcam yapacak bir şey yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
hamza ilkaya
Arkadaşlar hepinize iyi günler dilerim dışarıdan AAA pil takabileceğim bir oyuncu faresine ihtiyacım var SS3 Wireless ile ufak sorunlar yaşadık düzeldi derken bu sefer gidici gibi yeni bir mouse almam gerek var mı önerisi olan? Bütçe 1000-1800TL arası olursa güzel olur.

Güncelleme: Akakçeden baktığım kadarıyla AAA pil takılabilir sadece SS3 Wireless var bu yüzden herhangi bir kablosuz fare önerebilirsiniz gömülü pili olan AAA pilleri artık evde kumandaya vesaire kullanıcam yapacak bir şey yok.
ss3 kullanıyordum wireless geçtim 1 yıl 10 ay sonra sensör problemi yaşadım servis sıfırını gönderdi 4 adet şarjlı pille vardiyalı kullanıyorum ss3'te ne gibi problemler yaşadın

Armi3067

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ss3 kullanıyordum wireless geçtim 1 yıl 10 ay sonra sensör problemi yaşadım servis sıfırını gönderdi 4 adet şarjlı pille vardiyalı kullanıyorum ss3'te ne gibi problemler yaşadın
4 adet pil var bende 2+2 olacak şekilde vardiyalı kullanıyorum, fareyi kardeşimle ortak kullanımım sonucu epey leş bir hal almıştı bende içini ve dışını açarak tüm bileşenleri ayırarak temizledim ve geri topladım problem şudur ki farenin anakartı sanki ekran kartlarında termal pad terler ya o şekilde bir terleme mevcuttu ki hiçbir sıvı teması olmadı fareye, bende sensörü bantlayarak wd40 ile temizledim ki ufak bir yerde açık olmasıyla tekrar toplayınca anladım tüm fonksiyonlar çalışırken sadece hareket etmiyordu internette araştırdım epeyce, sensör öldü diyen çoktu ama bende çare tükenmez gittim kontak spreyi dayadım direk sensöre en azından wd40'ın yağını ve temizlerken ki toz veya pislik aktıysa onlarıda alsın diye sonra fön makinesi ile güzelce kuruttum, switchleride değiştirdim hazır tekrar açmışım. 1 senedir bu şekilde kullanıyorum fakat yeni yeni başladı bu problem ufak bir darbe alsın atıyorum hareket ederken klavyeye çarpsın vesaire sensör kafayı yiyor atlama ve takılma daire çizerken ekranın ortasında çiziyorum fare aynı yerde olmasına rağmen çizdiğim daire ekranın farkı yerlerine kayıyor vesaire. Birde bu başından beri vardı bir darbe aldığı an anlık kopuyor tekrar bağlanıyor bu normal galiba ama 2 seneyi doldurduk bu arkadaşla yolun sonuna geldik gibi. Sensör de bir problem var yani anlayacağın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnce hareketlerde veya yazıyı okurken mouse imleci ile yazıyı takip ediyorum arada takılıyor hızlı ve çok yavaş hareketlerde takılma ve atlama var normal kullanımda problem yok ama farklı bir sorun var sensör sorunu olduğu belli bir garip çalışıyor.

Top Bottom