Neler Yeni

Çözüldü✓ mouse pad yamukluğu nasıl düzeltilir

YakupCT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yakupcan TORLAK
Merhaba arkadaşlar benim uzun bir mouse padım var ama kargoda rulo halinde sarılıp kutuya koyulduğu için neredeyse her tarafı yamuk bu yamuklukları ütü ve üzerine ağırlık olarak kitap koydum ama hiç bir şekilde düzeltemedim bunun başka bir yöntemi var mıdır bilen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Ekler

• fb265ff4-7aa8-4195-ba56-31681f798f2f.jpg
    fb265ff4-7aa8-4195-ba56-31681f798f2f.jpg
    53.7 KB · Hit: 48

YakupCT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yakupcan TORLAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 veya 2 gun bi halinin altinda dursun hocam
Hocam ışıklı olduğu için halının altına koymaya çekiniyorum açıkçası sol üst tarafta kartı var diye sorun olurmu acaba ?

Farway

80+ Silver
Hocam ışıklı olduğu için halının altına koymaya çekiniyorum açıkçası sol üst tarafta kartı var diye sorun olurmu acaba ?
Olur basarlar kırılır basılmayacak düz birşeyin altına koyman iyi olacaktır

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
hocam sorun olmaz ama isimi saglama almak istiyotum derseniz sol ust tarafi biraz bos birakin yada mousepadi duz sekilde koyun

YakupCT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yakupcan TORLAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam sorun olmaz ama isimi saglama almak istiyotum derseniz sol ust tarafi biraz bos birakin yada mousepadi duz sekilde koyun
Tamamdır hocam bu gece koyacağım bir halının altına yarın akşama alırım inşallah düzelir bir daha mouse pad almak istemiyroum çünkü :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olur basarlar kırılır basılmayacak düz birşeyin altına koyman iyi olacaktır
Tamamdır hocam teşekkür ederim duruma göre konuyu kapatırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
hikmet
hangi marka mousepad bu bende almayı düşünüyorum bir de önerir misin o dalgalar fixtir zamanla düzelir ztn

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
xrades diye bir marka gayet güzel çokta memnunum dalgalar harici hocam
Arkadaşın ismini özellikle not alıyorum bu konuyu da takibe alıyorum 1 bilemein 2 aya bu arkadaş yeni mausepad arayışına çıkıcak sebebi de ne mouse lazeri düzgün okuyor olucak ne de mouse eğer skatez li bir şey ise skatezi kalıcak bakalım ilk önce hangisi ericek arkadaşın kolu mu skatezleri mi XD

YakupCT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yakupcan TORLAK
Arkadaşın ismini özellikle not alıyorum bu konuyu da takibe alıyorum 1 bilemein 2 aya bu arkadaş yeni mausepad arayışına çıkıcak sebebi de ne mouse lazeri düzgün okuyor olucak ne de mouse eğer skatez li bir şey ise skatezi kalıcak bakalım ilk önce hangisi ericek arkadaşın kolu mu skatezleri mi XD
3 aya yaklaştı herhangi bir sorun göremedim ben daha gayet iyi zaten fps oyunları da oynamadığım için kalitesi benim için çok şey ifade etmiyor

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
3 aya yaklaştı herhangi bir sorun göremedim ben daha gayet iyi zaten fps oyunları da oynamadığım için kalitesi benim için çok şey ifade etmiyor
O zaman bana söz düşmez brom güle güle kullan

Top Bottom