Neler Yeni

Öneri Mousepad önerisi lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Rıfat Toklu
Bütçe
200
Hali hazırda kullanan herhangi bir şekilde farenin ekranda titreme yapmayacağı bir mousepad istiyorum. Kendi kullandığınız ve memnun kaldığınız mousepadlerde olur. trendyolda çok ucuza bir tane buldum ancak olumsuz yorumlar korkutuyor. Evet olumlu yorum sayısı çok fazla ama olumsuz yorumlara bakma gibi pis bir huyum var.

Kullandığım mouse: monster pusat v11

Ürünün linki: https://ty.gl/0id5kr9nmo

G0KHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Gökhan Ceylan
Linkteki ürünü kullanıyorum ve ben bir sıkıntısını görmedim mouse ve klavyeyi beraber kaplıyor gayet büyük yani sıkıntı olarak söyleyebileceğim tek şey çok büyük olduğu için çabuk kirlenmesi ben sigara kullandığım için kül lekeleri oldu bir çoğu çamaşır makinesinde çıktı ama bir kısmı çıkmıyor ayrıca makineye atınca kenarında dikişte ufak bi deformasyon oldu onu da çakmakla az erittim sorun kalmadı bence alınır yani 100 lira para değil bu devirde

draqla

80+
Linkteki ürünü kullanıyorum ve ben bir sıkıntısını görmedim mouse ve klavyeyi beraber kaplıyor gayet büyük yani sıkıntı olarak söyleyebileceğim tek şey çok büyük olduğu için çabuk kirlenmesi ben sigara kullandığım için kül lekeleri oldu bir çoğu çamaşır makinesinde çıktı ama bir kısmı çıkmıyor ayrıca makineye atınca kenarında dikişte ufak bi deformasyon oldu onu da çakmakla az erittim sorun kalmadı bence alınır yani 100 lira para değil bu devirde
Okurken yanmış plastik kokusu geldi

Top Bottom