Neler Yeni

Çözüldü✓ MSI 2K MONİTÖR 8999 TL DEĞER Mİ

Arishem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Bala
attığın msi monitör alınır iyidir ama ben bunu öneririm.
Teşekkürler gayet güzel ama fiyat ve tasarım açısından MSI bence daha iyidir, ayrıca AOC'da type c yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet bende görüyorum önerenlerin hepside yeni hesap anlamadım.
Hayır sıkıntı bence Asus monitörler iyi olmamasına rağmen daha pahalı olabiliyor

Hocam kafa yormayın , rakiplerine göre daha üstün ve 1 ms gtg bir monitör. Alınır ayrıca amazonda zaten , hiç kafa yormadan uğraşmadan alın bana güvenin. Gidip bu bütçede pivot bile olmayan asus monitörlere saçma sapan paralar vermeyin , msi'in bu modeli güzel.
Teşekkür ederim :)

eren28tr

80+ Gold
Teşekkürler gayet güzel ama fiyat ve tasarım açısından MSI bence daha iyidir, ayrıca AOC'da type c yok

Hayır sıkıntı bence Asus monitörler iyi olmamasına rağmen daha pahalı olabiliyor

Teşekkür ederim :)
rica ederim msi iyidir type c çok önemli bir şey değil bence aoc parlaklık ve renk gamutu olarak daha iyi ama msi monitörde iyidir üzmez.

Arishem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Bala
Asus kullanıp memnun kalıp önermek kabahatmi oluyor onu bi anlamaya çalışıyorum şuan 😂😂😂
Hayır tabikide ama çoğu kişi memnun olmadığı için diğer monitörler öneriliyor ve bence haklılar

rica ederim msi iyidir type c çok önemli bir şey değil bence aoc parlaklık ve renk gamutu olarak daha iyi ama msi monitörde iyidir üzmez.
AOC'dan ve LG'den çok iyi yorumlar duydum monitör konusunda fakat daha tamamen bilgim var sayılmaz, DP to USB-C olarak harici takmanız gerekiyor sanırım o hertzden yararlanabilmek için

eren28tr

80+ Gold
Hayır tabikide ama çoğu kişi memnun olmadığı için diğer monitörler öneriliyor ve bence haklılar

AOC'dan ve LG'den çok iyi yorumlar duydum monitör konusunda fakat daha tamamen bilgim var sayılmaz, DP to USB-C olarak harici takmanız gerekiyor sanırım o hertzden yararlanabilmek için
dp girişi var içinde dp çıkıyor zaten 180 hz kullanabiliyorsun.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
470
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
4060 2kda zorlanabilir ama monitör iyi

Arishem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Bala
Dostlar birkaç oyun testi ve araştırmadan sonra 2k monitörün benim minik 4060 8gb kartım için fazla yük bineceği kanısına vardım, o yüzden sizce 1080p için 25 inç 240 Hz Samsung monitör mi yoksa AOC 23,8 inç 180 Hz monitörü mü almalıyım fiyatları yaklaşık

Top Bottom