Neler Yeni

Msi armor rx570 4gb tek fan dönüyor yardımcı olurmusunuz lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan Bayram
ekran kartımın sadece tek fanı dönüyor gerekli yerlere götürdüm diğer fanda sıkıntı yok sürücünüzden olabilir dedi sürücüye baktım sıkıntı yok diğer fanı nasıl çalışıtırıcam yardımcı olurmusunuz

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,441
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
ekran kartımın sadece tek fanı dönüyor gerekli yerlere götürdüm diğer fanda sıkıntı yok sürücünüzden olabilir dedi sürücüye baktım sıkıntı yok diğer fanı nasıl çalışıtırıcam yardımcı olurmusunuz
elinizle hafif döndürün

S1000RR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Abdüssamed öztemur
Elle dönüyormu ?

Merdo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mert
Bilgisayar ilk çalıştığında 2 fan mı dönüyor yoksa yine 1 fan mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan Bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soketine bak erime filan varmı yoksa 12v luk bi adaptörle tek çalıştır
bilgisayar üzerine bir firmaya gönderdim bir sıkıntısı yok sürücü ile alakalıdır dedi ben pek anlamıyorum başka şekilde çözemezmiyim

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Kablo kontrolü yap

S1000RR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Abdüssamed öztemur
bilgisayar üzerine bir firmaya gönderdim bir sıkıntısı yok sürücü ile alakalıdır dedi ben pek anlamıyorum başka şekilde çözemezmiyim
Çalışmayan fan ın alttan kablosunu takip et soketini çıkart 5-12v arası bi adaptörle sarı veya kırmızıya + siyaha - yi değdir çalışıyomu bak

Top Bottom