Neler Yeni

Öneri Msi b650m plus wifi bu fiyata aldım daha iyi önerisi olan var mı

Noxyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Deniz TAŞKIN
1711157335750.png

6570 3 taksitte vade farksız aynı

ThE LoSt

80+ Silver

Sypreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet
Alıntıyı görüntüle
6570 3 taksitte vade farksız aynı
Aga MSI'ın böyle bir anakartı yok. Global sitesi de dahil birçok siteye baktım böyle görünüşü olan B650 anakart yok. Ya resimdeki ürün (B760M Gaming Plus Wifi) yanlış koyulmuş ya da başlık yanlış yazılmış. B650 Gaming Plus Wifiyi uzun zamandır takip ediyorum böyle bir tasarımı mı vardı diye kaç dkdır düşünüyorum. Şimdi dikkat edince MHz değeri bile farklı girilmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisi olan varsa bilgilendirsin ona göre hemen alcam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ahmed
Aga MSI'ın böyle bir anakartı yok. Global sitesi de dahil birçok siteye baktım böyle görünüşü olan B650 anakart yok. Ya resimdeki ürün (B760M Gaming Plus Wifi) yanlış koyulmuş ya da başlık yanlış yazılmış. B650 Gaming Plus Wifiyi uzun zamandır takip ediyorum böyle bir tasarımı mı vardı diye kaç dkdır düşünüyorum. Şimdi dikkat edince MHz değeri bile farklı girilmiş.

Bu değilmi?

ThE LoSt

80+ Silver

b650m gaming plus wifi adı altında bir anakart vardır tasarımsal olarak b760m ile benzer yapıda olsa da alttaki m2 slottaki soğutucu blok ve anakartı yüzeyindeki bir takım soket,pin, çipset çevresi ve kondansatörlerin dizilim şekli farklıdır.

Sypreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet
Hocam teşekkür ederim link için siteye dikkatli baktım ama gerçekten bulamadım şuan şok oldum.

b650m gaming plus wifi adı altında bir anakart vardır tasarımsal olarak b760m ile benzer yapıda olsa da alttaki m2 slottaki soğutucu blok ve anakartı yüzeyindeki bir takım soket,pin, çipset çevresi ve kondansatörlerin dizilim şekli farklıdır.
Global siteye yeni eklenmiş olabilir mi acaba çünkü çok dikkatli bakmıştım.

ThE LoSt

80+ Silver
Hocam teşekkür ederim link için siteye dikkatli baktım ama gerçekten bulamadım şuan şok oldum.

Global siteye yeni eklenmiş olabilir mi acaba çünkü çok dikkatli bakmıştım.
28 şubattan itibaren TR piyasasında satışta ürün yaklaşık 1 2 ay önce eklenme ihtimali muhtemel.

Noxyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Deniz TAŞKIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
28 şubattan itibaren TR piyasasında satışta ürün yaklaşık 1 2 ay önce eklenme ihtimali muhtemel.
Evet yeni çıktı zaten mavi yerleri ışıklı gibi görünüyor ama değil. Fiyatı çıktığından beri en ucuz seviyede ve yeni üretildi güncel diye aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,972
Üyeler
140,931
Son üye
shadownest
Top Bottom