Neler Yeni

Türk Telekom 2 aydır arızayı gidermiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Selamın aleyküm. Yaklaşık olarak 2 aydır bulunduğum cadde üzerisinde internet bağlantısı bulunmamakta. Türk Telekom adlı sağlayıcıyı kullanmaktayım. Her seferinde geliceklerini söyleyip hiçbir şekilde tarafıma ulaşılmıyor en son geldiklerinde interneti butun caddede komple kestiler. 24 ay taahhütümün 12 ayı kaldı ve cayma bedeli 2000 liraya yakın. Tarafıma hiçbir şekilde dönüş alamıyorum. Bu durumu nasıl çözebilirim. BTKya yaptığım şikayetlerde bişey değiştirmedi.

1714480566245.png

bu şekilde aldığım 50.mesaj

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Selamın aleyküm. Yaklaşık olarak 2 aydır bulunduğum cadde üzerisinde internet bağlantısı bulunmamakta. Türk Telekom adlı sağlayıcıyı kullanmaktayım. Her seferinde geliceklerini söyleyip hiçbir şekilde tarafıma ulaşılmıyor en son geldiklerinde interneti butun caddede komple kestiler. 24 ay taahhütümün 12 ayı kaldı ve cayma bedeli 2000 liraya yakın. Tarafıma hiçbir şekilde dönüş alamıyorum. Bu durumu nasıl çözebilirim. BTKya yaptığım şikayetlerde bişey değiştirmedi.

Alıntıyı görüntüle

bu şekilde aldığım 50.mesaj
Bende çanakkaledeyken şehrin merkezinde oturmama rağmen hat çekmiyordu, heryere şikayet ettim ama bi sonuç yoktu 1.5 yıl boyunca aynı şekilde devam etti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sallamıyorlar bizi maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende çanakkaledeyken şehrin merkezinde oturmama rağmen hat çekmiyordu, heryere şikayet ettim ama bi sonuç yoktu 1.5 yıl boyunca aynı şekilde devam etti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sallamıyorlar bizi maalesef
hocam güncel olarak parada ödüyorum alamadıgım hizmete anlayamıyorum hiç mi insan yerine koyulmuyoruz

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
hocam güncel olarak parada ödüyorum alamadıgım hizmete anlayamıyorum hiç mi insan yerine koyulmuyoruz
Koyulmuyoruz hocam maalesef, 130 liralık paketime 580 lira ödüyorum artık. Bu enflasyon felan değil çok başka bişey.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes