Neler Yeni

MSI G241 Monitör Ghosting

aras0p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ARAS YILMAZ
Merhabalar! Bu yazın başına MSI G241 24 Inch 144hz modelini satın aldım. Son zamanlarda içime bir kurt düştü, ben de internetten ghosting test ( https://www.testufo.com/ghosting ) yapmak istedim. Bu sahip olduğum ilk bilgisayar, bundan önce birkaç tane laptop kullanmışlığım var, dolayısıyla daha önce bir ghosting örneği görmedim. İnternetteki görsellerle karşılaştırma yaparak monitörümde ghosting olduğu kanısına vardım. Doğru mu düşünüyorum? Ghosting garanti kapsamına girer mi? Şimdiden tüm yanıtlar için teşekkür ederim.

Piksel hızı 1080 seviyesindeyken test yaptığımda telefonumdan çektiğim fotoğraf ekte.

Ekler

• resim_2022-09-11_110628445.png
    resim_2022-09-11_110628445.png
    1.7 MB · Hit: 49

egebaranakk0

80+ Silver
Merhabalar! Bu yazın başına MSI G241 24 Inch 144hz modelini satın aldım. Son zamanlarda içime bir kurt düştü, ben de internetten ghosting test ( https://www.testufo.com/ghosting ) yapmak istedim. Bu sahip olduğum ilk bilgisayar, bundan önce birkaç tane laptop kullanmışlığım var, dolayısıyla daha önce bir ghosting örneği görmedim. İnternetteki görsellerle karşılaştırma yaparak monitörümde ghosting olduğu kanısına vardım. Doğru mu düşünüyorum? Ghosting garanti kapsamına girer mi? Şimdiden tüm yanıtlar için teşekkür ederim.

Piksel hızı 1080 seviyesindeyken test yaptığımda telefonumdan çektiğim fotoğraf ekte.
14 gün geçti mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

He yazin başı

Kanks çokta takma önemli değil ghosting

aras0p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ARAS YILMAZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
14 gün geçti mi

He yazin başı

Kanks çokta takma önemli değil ghosting
Yani dediğin doğru da motion blursuz oyunlarda çok baş ağrıtıyor. Aldığımda 3k civarı bir fiyattaydı, şu anda 4,5k olmuş. Yenisini almak da ayrı bir derttir ya zaten, o yüzden sormuştum. Dediğim gibi çok tecrübeli değilim kasalı bilgisayarlar konusunda. Yine de çok teşekkürler yanıtların için.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Fotoğrafı yanlış çektiğiniz için böyle görünüyor, bu ghosting değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,565
Üyeler
145,205
Son üye
heystubbs
Top Bottom