Neler Yeni

Yardım MSI GAMING X RX570 PROBLEM

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail Hak
Merhaba MSI GAMING X RX570 4GB kart aldım fakat furmark değerleri 75 FPS sıcaklık gayet iyi ama önceden 100 fps aldığım oyunda şimdi 50 60 alıyorum kayıt açınca 30 40 a düşüyor bu neden böyle bir ayarı falan mı var yapmak gereken eski kartımı hiç ayar yapmadan mükemmel fps değerleri alıyordum kayıt alırken bile eski kartım gigabyte windforce gtx970

Aliemin84

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali Emin
Merhaba MSI GAMING X RX570 4GB kart aldım fakat furmark değerleri 75 FPS sıcaklık gayet iyi ama önceden 100 fps aldığım oyunda şimdi 50 60 alıyorum kayıt açınca 30 40 a düşüyor bu neden böyle bir ayarı falan mı var yapmak gereken eski kartımı hiç ayar yapmadan mükemmel fps değerleri alıyordum kayıt alırken bile eski kartım gigabyte windforce gtx970
ekranda karincalanma oluyor mu acaba

ReProof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut Elçisi
Kartın bakımlarını yaptınız mı? Termal macun yenileme temizlik vesaire?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail Hak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aklima sadece suanda

bu geldi hocam farkli sistemlerde karti deneyebilirsiniz. Birde oyin grafiklerini kontrol edin amd softwarede performansi secin

Yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam kaldırıp tekrar kurdum ayarlar performans ve overclock moduna aldım yinede bir etkisi olmadı eski kartı taktım sisteme fpsim gene yükseldi ama bu kartta yapmam gereken ayar mı var bişeyimi yanlış yapıyorum anlamadım hayır işin garip kısmı furmarkta sabit 75 fps akıcı şekilde oynuyor görüntü

Kartın bakımlarını yaptınız mı? Termal macun yenileme temizlik vesaire?

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam evet yaptım kart hiç açılmamış daha önce servis etiketleri duruyordu kendim bizzat açtım macunu yeniledim kapattım

CanR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kenan C.
Steam
canr6
Kart ile mining yapılma olasılıgı yüksek.

Top Bottom