Neler Yeni

MSI GF65 THIN 10UE alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammet Tarık Öğüt
Arkadaşlar yurt dışından MSI GF65 THIN 10UE getirmeyi düşünüyorum.Buraya göre fiyat olarak ciddi uyguna geliyor. Benim korkum ise sıcaklık değerleri çünkü bu yaz Asus Tuf alıp iade etmiştim bu sefer sıkıntı çıksın istemiyorum. Sistem özelliklerine bakar mısınız veya kullanan varsa bana bilgilendirme yapabilir mi?

Ürünün linki:

Flamesa

80+ Silver
Arkadaşlar yurt dışından MSI GF65 THIN 10UE getirmeyi düşünüyorum.Buraya göre fiyat olarak ciddi uyguna geliyor. Benim korkum ise sıcaklık değerleri çünkü bu yaz Asus Tuf alıp iade etmiştim bu sefer sıkıntı çıksın istemiyorum. Sistem özelliklerine bakar mısınız veya kullanan varsa bana bilgilendirme yapabilir mi?

Ürünün linki:
Hayır alınmaz. Max bütçe nedir

Flamesa

80+ Silver
Alınmaz demenin nedeni nedir 11bin e 3060 laptop varmı Türkiye'de ?
Isınma sorunlu yurtdışında o bütçede alternatif 3060lı laptoplar var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünün linki:
Site güvenilir mi çok iyi fiyatlı laptoplar var.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammet Tarık Öğüt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır alınmaz. Max bütçe nedir
Dostum max 1200-1300 Euro arası.

Isınma sorunlu yurtdışında o bütçede alternatif 3060lı laptoplar var.

Site güvenilir mi çok iyi fiyatlı laptoplar var.
Site hakkında hiçbir fikrim yok maalesef. Normalde Romanya'dan getirmeyi düşünüyordum fakat babamın bir arkadaşı sürekli Almanya'ya gittiğini söyledi istersen bir fiyatlara bak dedi bende bunu gördüm. Aynı sitede Gigabyte AORUS 15G oyuncu notebook'un fiyatı da 1007 Euro görünüyor.

Flamesa

80+ Silver

Site hakkında hiçbir fikrim yok maalesef. Normalde Romanya'dan getirmeyi düşünüyordum fakat babamın bir arkadaşı sürekli Almanya'ya gittiğini söyledi istersen bir fiyatlara bak dedi bende bunu gördüm. Aynı sitede Gigabyte AORUS 15G oyuncu notebook'un fiyatı da 1007 Euro görünüyor.
Ne için kullanıcaktınız oyun mu sadece

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,591
İsim
Bilal Tepe

Gigabyte iyidir 1300e 3070 li buldum çok iyi gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammet Tarık Öğüt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne için kullanıcaktınız oyun mu sadece
Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Hem yazılım hem de oyuna yönelik fakat rekabetçi oyunlardan ziyade singleplayer (rdr2, witcher vs ) oyunları tercih ediyorum. Bu yaz Asus Tuf kullanıp maalesef ısınma sorunu yüzünden iade etmek zorunda kaldım. Önerebileceğin iyi laptop varsa çok iyi olur dostum:)

Gigabyte iyidir 1300e 3070 li buldum çok iyi gibi
Saolun hocam RTX3060 benim için yeterli olacaktır şu an şartları zorluyorum :D 3060 lı pc için ne düşünüyorsunuz linkini bırakayım:

Flamesa

80+ Silver
Gigabyte ile farkları tam olarak nelerdir? Hangisini almak daha mantıklı sizce?
Lenovo 17,3'' Gigabyte 15,6'' Lenovo soğutma performansı olarak daha başarılı olacaktır. Lenovonun İşlemcisi-ekran kartı daha güçlü ve yaklaşık 1kg daha ağır. Malzeme kaliteleri benzer. Lenovo daha mantıklı tercih olur.

Ve lenovoyu tercih ederseniz %8-10 performans artışı için içindeki ramleri değiştirmeniz gerekiyor. Fakat bu yeni seri belki ram sorunu olmayabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammet Tarık Öğüt
Lenovo 17,3'' Gigabyte 15,6'' Lenovo soğutma performansı olarak daha başarılı olacaktır. Lenovonun İşlemcisi-ekran kartı daha güçlü ve yaklaşık 1kg daha ağır. Malzeme kaliteleri benzer. Lenovo daha mantıklı tercih olur.

Ve lenovoyu tercih ederseniz %8-10 performans artışı için içindeki ramleri değiştirmeniz gerekiyor. Fakat bu yeni seri belki ram sorunu olmayabilir
Tamamdır. Çok teşekkür ederim. Sanırım o RAM olayını duymuştum. 1*16 takıyorlar. Birkaç kullanıcı içindeki RAM'i çıkarıp 2*8 takınca performansta ciddi artış olduğunu yazmıştı. Bunu da göz önünde bulundurayım:)

Flamesa

80+ Silver
Tamamdır. Çok teşekkür ederim. Sanırım o RAM olayını duymuştum. 1*16 takıyorlar. Birkaç kullanıcı içindeki RAM'i çıkarıp 2*8 takınca performansta ciddi artış olduğunu yazmıştı. Bunu da göz önünde bulundurayım:)
Yok o dual channel bu farklı bir olay ramlerin ikincil gecikme değeri ile alakalı. Çip sıkıntısı yüzünden Legion 5- Legion 5 Pro serisinde kalitesiz ram kullanıyorlar. Muhtemelen bu modeldede aynı ramler mevcuttur.

Almayı düşünüyorsanız bir an önce arkadaşınıza aldırın derim stoğu kalmayabilir çünkü. Fiyatı 3070 17'' legion için oldukça uygun

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,611
Üyeler
140,672
Son üye
PortalCini
Top Bottom