Neler Yeni

MSI Gtx 1660 super ekran kartı alıcağım ona uygun 144 hz monitör lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
MyUserNamesThis
İlgilendiği Kategoriler
PC
Merhaba dostlar sizlerden birkaç öneri almak istiyorum ve yardım istiyorum umarım yardımcı olursunuz.
GTX 1660 Super ekran kartı ve amd ryzen 5 1600 af işlemcili bir pc topladım 144 hz bir monitöre ihtiyacım var ve bir tane buldum James Donkey in ben bunu satın aldığımda bir sorun yaşarmıyım ekran kartım ile monitörüm uyuşurmu?

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
çok ama çok teşekkür ederim 2ms ile 1ms arasındaki fark nedir acaba monitörlerden pek fazla anlamıyorumda
0.001 saniyelik bir fark var aralarında. Fakat bu farkı gözünüzle algılayamazsınız.
Ayrıca her oyunda sabit 1 ms alabilmeniz zor. O yüzden bu monitörü almanız bence daha iyi olacaktır.

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
çok ama çok teşekkür ederim 2ms ile 1ms arasındaki fark nedir acaba monitörlerden pek fazla anlamıyorumda
0.001 saniyelik bir fark var aralarında. Fakat bu farkı gözünüzle algılayamazsınız.
Ayrıca her oyunda sabit 1 ms alabilmeniz zor. O yüzden bu monitörü almanız bence daha iyi olacaktır.
hocam öncelikle 1 ms ile 5 ms arasındaki fark bile aşırı zor anlaşılır inanılmaz derecede profosyonel olmak lazım ayrıca monitör tavsiyesi güzel fakat o 2 MS olayı gerçek değil çünki ıps panel ve ıps paneller özel ayarlarla 2 ms olurlar asıl ms değerleri 4 ms dir o özel ayarları yaparsanızda görüntü inanılmaz derece bozuluyor ayrıca James Donkey tercih etmeyin acer iyidir

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bu da alınabilir 1 ms ile 2 ms arasında çok bir fark yok ama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
MyUserNamesThis
İlgilendiği Kategoriler
PC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam öncelikle 1 ms ile 5 ms arasındaki fark bile aşırı zor anlaşılır inanılmaz derecede profosyonel olmak lazım ayrıca monitör tavsiyesi güzel fakat o 2 MS olayı gerçek değil çünki ıps panel ve ıps paneller özel ayarlarla 2 ms olurlar asıl ms değerleri 4 ms dir o özel ayarları yaparsanızda görüntü inanılmaz derece bozuluyor ayrıca James Donkey tercih etmeyin acer iyidir
şuan acerin monitörünü almaya karar verdim ekranda bir bozulma yaşarmıyım ? ekran kartımla uyumlu olduğunu söylediler zaten tek merak etdiğim şey bozulma olup olmamasıdır tekrardan teşekkürler <3

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
şuan acerin monitörünü almaya karar verdim ekranda bir bozulma yaşarmıyım ? ekran kartımla uyumlu olduğunu söylediler zaten tek merak etdiğim şey bozulma olup olmamasıdır tekrardan teşekkürler <3
model hakkında bilgili değilim fakat acer iyi markadır panel tipi de iyidir bir sorun yaşama ihtimaliniz düşük

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
MyUserNamesThis
İlgilendiği Kategoriler
PC
tamamdır reis sağolasın sipariş ediyorum şimdi üstdeki monitörü hem indirimdeyken alayım 165 Hz yardımcı olan herkese çok ama çok teşekkür ederim :)❤️💓

Top Bottom