Neler Yeni

❌İndirim Bitti! MSI KATANA 15 i7 12650 + rtx4070 38.141 TL

bado6100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet Oz
Alalı 2 gün oldu henüz bataryasız kullanmadım. Sürekli oyun indirmekle meşgulüm, 24 saat açık laptop :)

ibohappy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
İbrahim Mutlu
Alalı 2 gün oldu henüz bataryasız kullanmadım. Sürekli oyun indirmekle meşgulüm, 24 saat açık laptop :)
aynı laptopu bende aldım 30 mayısta aldım, fakat oyunlarda falan ara sıra ufak tefek takılma tarzı kasma hissi oluyor ama fpse baksam hep yüksek bende akıcılık arada bozuluyor gibi oluyor çok sinir oluyorum bu duruma bu yüzden aldığım asus tufu iade ettim aynısı bunda da var acaba bende mi sorun var bana yardım eder misin nolur

En İyi Cevap
3
aynı laptopu bende aldım 30 mayısta aldım, fakat oyunlarda falan ara sıra ufak tefek takılma tarzı kasma hissi oluyor ama fpse baksam hep yüksek bende akıcılık arada bozuluyor gibi oluyor çok sinir oluyorum bu duruma bu yüzden aldığım asus tufu iade ettim aynısı bunda da var acaba bende mi sorun var bana yardım eder misin nolur
Hangi oyunda drop yaşıyorsun?

ibohappy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
İbrahim Mutlu
Mesela az önce apex legends oynadım fps sürekli 200ün üzerinde ama oyunda hep bi kasma var ara ara kasıyordu çıldırdım neden olabilir bu ya dropda olmuyor ama oyunlar kasıyor ve ekran kartı en fazla 85w çekiyor 105w olmuyor hiç
Mesaj otomatik birleştirildi:

85w normalmiş ama gerçekten çıldıracağım oynadığım her oyunda takılmalar oluyor laptopun altında soğutucuda var ama zaten işlemci 85 dereceyi geçmiyor 80lerde geziniyor işlemcide sıcak değil

Bu kadar para bayılıyorum bu 2 oldu asus tuf 4060lı modelinide aynı sebepten iade ettim bozuk sandım bunda da aynısı varsa her laptop mu bozuk anlamıyorum neyi yanlış yapıyorum onu da bilmiyorum

Bambaataa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
E.
Mesela az önce apex legends oynadım fps sürekli 200ün üzerinde ama oyunda hep bi kasma var ara ara kasıyordu çıldırdım neden olabilir bu ya dropda olmuyor ama oyunlar kasıyor ve ekran kartı en fazla 85w çekiyor 105w olmuyor hiç

85w normalmiş ama gerçekten çıldıracağım oynadığım her oyunda takılmalar oluyor laptopun altında soğutucuda var ama zaten işlemci 85 dereceyi geçmiyor 80lerde geziniyor işlemcide sıcak değil

Bu kadar para bayılıyorum bu 2 oldu asus tuf 4060lı modelinide aynı sebepten iade ettim bozuk sandım bunda da aynısı varsa her laptop mu bozuk anlamıyorum neyi yanlış yapıyorum onu da bilmiyorum
Oyun ayarlarından dikey eşitleme (v-sync) ayarını aç düzelir

ibohappy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
İbrahim Mutlu
Oyun ayarlarından dikey eşitleme (v-sync) ayarını aç düzelir
Ahh ahh keşke o kadar kolay olsa bu işler tüm ayarları yaptım ne varsa yok olmuyor anlamadım gitti yarın çok iyi anlayan biriyle beraber çok temiz bir kurulum ve driverleri gerekirse tek tek yükleyelim bir şeyler yapalım şu sorun düzelsin lütfen inanın tüm hevesimi kaçırdı bıktım

Feiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Erçelebi
30 Mayıstaki indirime göre 1 miktar daha zamlanmış ve 1000 TL Steam kod kampanyasının süresi maalesef geçti. Yine de güzel fiyat.
Kasanın çok ilginç bir sorunu var, 2. m2 diski takmaya yer var ama vidasına denk gelen yer kasada yok :)
Bir parça köpük kullanarak hallettim.
İçindeki SSD'nin hızı fena değil (samsung marka) ama Victuslardaki kadar hızlı da değil. Ben elimdeki 1 TB 980'i ekledim.
Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
Şu an fiyatı 43k ve piyasadaki 4070lere göre gayet uygun . Ben de almayı düşünüyorum sence bu paraya değer mi pişman olur muyum

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,144